Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ polypropylene material bulk bag ] eşleşme 464 Ürünler.
Toprak / Mineral / İnşaat İçin Beyaz Dairesel / Borulu Pelet Big Bag
| Ürün adı: | dairesel büyük çanta |
|---|---|
| Boyut Seçeneği: | 35*35'', 37*37'',39*39'' |
| sertifika: | SGS/CPTC |
Yuvarlak / Boru 1 Tonluk Big Bag
| Ürün adı: | dairesel büyük çanta |
|---|---|
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 standardı |
| sertifika: | SGS/CPTC |
Bej Dairesel 1 ton Gıda Sınıfı FIBC, iki muamele UV ile işlenmiş
| renk: | Beyaz |
|---|---|
| Ürün adı: | Gıda sınıfı büyük çanta |
| sertifika: | SGS/CPTC |
100% New Virgin PP Woven Big Bag, Jumbo Bag FIBC for Cement, Lime, Salt, Iron Ore, Silica
| print: | with or no |
|---|---|
| capacity: | 1000kg |
| safety ratio: | 5:1 |
Virgin PP 2750lbs ASTM G154-00 Tehlikeli Maddeler İçin UN Big Bag Fibc Konteyner
| malzeme: | %100 bakire PP |
|---|---|
| Ürün adı: | BM sertifikasına sahip büyük çanta |
| güvenlik oranı: | 5:1 |
ADR Virgin PP Dokuma UN Big Bag, U Panel Fibc Big Bag
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| kapasite: | 1000kg |
| güvenlik oranı: | 5:1 |
NEL Sertifikası 4 Panel İletken Köşe Bölmeli Big Bag
| kapasite: | 3300 libre |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| sertifika: | NEL/SGS |
Süper Çuval 1 Tonluk Fibc Büyük Jumbo Çanta
| Ürün adı: | Big Bag Toplu Çanta |
|---|---|
| Yetenek: | antistatik |
| Malzeme: | %100 saf polipropilen |
1000kg Load Capacity UN Big Bag 6mil Thickness Durable Packaging
| Type: | Circular |
|---|---|
| Weight: | 1.5kg |
| Load Capacity: | 1000kg |
Birleşmiş Milletler Büyük Çanta Tek Durak Varış Yeriniz ve Ucuz Toplu Paketleme Çözümleri
| Türü: | Dairesel |
|---|---|
| Ağırlık: | 1.5kg |
| Yük kapasitesi: | 1000kg |

