Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ polypropylene material bulk bag ] eşleşme 464 Ürünler.
Özel ambalaj gereksinimleriniz için özelleştirilebilir Big Bag FIBC
| Boyut: | 90x90x100cm |
|---|---|
| UV koruması: | - Evet. |
| Kapasite: | 1000kg |
UV Dayanımlı Özelleştirilmiş Big Bag Çuval ISO Sertifikalı
| Tepe: | Açık/Doldurma/Duffle |
|---|---|
| Alt: | Düz/Boşaltma/Boşaltma |
| Güvenlik faktörü: | 5:1 |
Polipropilen Big Bag Çuval Düz / Çıkışlı / Çıkışlı Yeşil Renk
| Astar Malzemesi: | PE/PP |
|---|---|
| Boyut: | Özelleştirilmiş |
| Kaldırma halkaları: | 4/2/1 |
Özelleştirilmiş 1000kg Anti Statik Çantalar Aşınmaya Dirençli 0,5S'den Az Statik Çürüme
| Statik Çürüme: | 0,5 Saniyeden Az |
|---|---|
| Malzeme: | İletken Kumaş |
| UV direnci: | Harika |
UN Big Bag - Ağır Güçlü ve Toplu Malzeme Taşıma İhtiyaçları için Mükemmel Çözüm
| köşe döngüleri: | 4 |
|---|---|
| Taşınma Kapasitesi: | 1000kg |
| bölmek: | - Evet. |
Çok yönlü uygulamalar için PE PP kaplama malzemesi ve düz boşaltma borusu ile özel büyük torba FIBC
| Coating: | UV Resistant |
|---|---|
| Certificates: | ISO, SGS, Etc. |
| Bottom: | Plain/Discharge/Spout |
UN Certified Jumbo Big Bag FIBC for Easy Loading and Unloading
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| özelleştirilebilir: | - Evet. |
| UV koruması: | - Evet. |
Aşınmaya Dirençli 1 Ton Büyük Jumbo Çanta Soğuğa Dirençli 10^4-10^6 Ohm/sq
| Yüzey direnci: | 10^4-10^6 Ohm/sq |
|---|---|
| yırtılma gücü: | Harika |
| Aşınmaya Karşı Direnç: | Harika |
Dökme Malların Depolanması ve Taşınması için Dairesel Topraklanabilir Konteyner Astar Çantaları
| Yazdırılabilir: | Evet |
|---|---|
| Tedavi: | uv işlenmiş |
| Alt boyut: | 35*35'', 39*39'', 41*41'' |
Anti Sift PP Jumbo Bags with 4400lbs Capacity
| Size: | Customizable |
|---|---|
| Uv Protection: | Yes |
| Anti-Static: | Yes |

