Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ polypropylene material bulk bag ] eşleşme 464 Ürünler.
Çok iyi UV direnci ve korozyon direnci olan özel iletken büyük torba
| Surface Resistance: | 10^4-10^6 Ohm/sq |
|---|---|
| Material: | Conductive Fabric |
| Stitch Strength: | Double Stitch |
38X38 "800KG fibc esnek orta boy konteyner torbaları
| Kapasite: | 800kg |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
| sertifika: | NEL / SGS |
Pratik ve Şık Mavi Çocuk Okul Çantası Dolum Ağızlı
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| köşe döngüleri: | 4 |
| en üst: | Doldurma musluğu |
1000KG Anti Statik U Panel Granül İletken Big Bag
| Kapasite: | 1000KG |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
| sertifika: | NEL / SGS |
NEL 4 Panel 3300lbs Yanıcı Maddeler C Tipi İletken Izgara Çantası
| Kapasite: | 3300lbs |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
| sertifika: | NEL / SGS |
Kaplamalı 1100lbs Anti Statik Fibc İletken Big Bag
| sertifika: | NEL / SGS |
|---|---|
| kabiliyet: | anti-statik anti-eleme |
| Malzeme: | anti-statik PP kumaş |
Boyalar Tozlar Topraklanabilir Izgara İletken Big Bag 4400lbs kapasiteli
| Ürün adı: | topraklı iletken big bag |
|---|---|
| Yetenek: | antistatik |
| malzeme: | antistatik pp kumaş |
Nite ve toz geçirmez tasarımı ile 2000 kg yük kapasitesine kadar bir baffle çantası
| Liner: | Customized |
|---|---|
| Color: | White,beige |
| Ability: | Anti-static |
Beyaz UN Büyük Çuval FIBC, 1000kg Yük Kapasitesi, Dolum Ağzı ve Özelleştirilmiş Logo Baskısı
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Color: | White |
| Load Capacity: | 1000kg |
Güvenli Taşıma için Çift Zincir Dikişli Mavi Halkalı ve Beyaz Renkli UN Büyük Çuval FIBC
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
| Stitching: | Double Chain |

