Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ shipping dry bulk container bag ] eşleşme 74 Ürünler.
Çeşitli Konteyner Liner Çantaları 39*39 Alt Boyutu
| Size: | Customized |
|---|---|
| Treatment: | UV Treated |
| Bottom Closure: | Flat Or With Discharge Spout |
4 Yükseltme Loops Jumbo Liner Çanta Özel Endüstriyel Uygulamalar için
| Material: | Polyethylene (PE) |
|---|---|
| Bottom Closure: | Flat Or With Discharge Spout |
| Capacity: | 1000kg - 3000kg |
2205lbs Groundable Big Bag FIBC for Large Capacity Material Handling
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Neme dayanıklı: | - Evet. |
UV istikrarlı Jumbo Liner Torbası 36*36' Alt Boyutu Özel Paketleme Çözümleri İçin
| Lifting Loops: | 4 Loops Or Customized |
|---|---|
| Size: | Customized |
| Material: | Polyethylene (PE) |
Food Grade IBC Bulk Bags with SGS Certification and 2500 LBS Capacity
| Güvenlik faktörü: | 5:1 |
|---|---|
| Ağırlık: | 1.5kg |
| Alt Seçenek: | boşaltma musluğu |
Cross Corner 2205 Lbs Baffle Bag for Heavy Duty Industrial Applications
| Baskı: | Özel |
|---|---|
| Adı: | PP Kumaş 4 Panel Baffle Bag |
| Boyut: | Özel |
Taşıma için Topraklanabilir Big Bag FIBC
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Boyut Seçeneği: | 35*35'', 37*37'',39*39'' |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 ve 6:1 |
Toplu Taşıma ve Depolama için 1 Tonluk PP Big Bag FIBC
| Tip: | büyük çanta |
|---|---|
| Malzeme: | FIBC |
| Tedavi: | uv işlenmiş |
UV Stabilization 1 Tonne FIBC Bulk Bag for Pharmaceutical Products
| Malzeme: | polipropilen |
|---|---|
| özelleştirilebilir: | - Evet. |
| Neme dayanıklı: | - Evet. |
3000LBS'ye Kadar Taşıma İçin BM Onaylı Havalandırmalı Toplu Çantalar
| BOYUT: | 6 OZ |
|---|---|
| nem bariyeri: | Evet |
| yeniden kullanılabilir: | Evet |

