Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ shipping dry bulk container bag ] eşleşme 74 Ürünler.
Gemicilik ve Kargo İşleme için UV Tedavili Kuru Toplu Toplu Konteyner Çantası Boş veya Basılı
| Size: | Customized |
|---|---|
| Bottom Closure: | Flat Or With Discharge Spout |
| Bottom Size: | 35*35’’, 36*36’’,39*39 |
Kayma karşıtı kaplama dahil olmak üzere gevşek liner tipi kuru toplu konteyner poşeti
| Color: | White, Transparent Or Customized |
|---|---|
| Printing: | Customized Logo And Text |
| Bottom Size: | 35*35’’, 36*36’’,39*39 |
Kuru Dökme Dört Panel Ibc Tote Nakliye Konteyner Astar Çantaları
| Ürün adı: | kuru dökme konteyner astar atık torbası |
|---|---|
| malzeme: | PP veya PE |
| boy: | 20'ft veya 40'ft konteyner için uygun |
White Conductive Container Bag with 4400lbs Capacity and U Panel
| Top Style: | Open Top |
|---|---|
| Capacity: | 4400lbs |
| Type: | U Panel |
Özel ambalaj gereksinimleriniz için özelleştirilebilir Big Bag FIBC
| Boyut: | 90x90x100cm |
|---|---|
| UV koruması: | - Evet. |
| Kapasite: | 1000kg |
Nakliye için özel konteyner liner torbaları form-fit veya gevşek-fit liner türü ve 5 1 güvenlik oranı
| UV stabilizasyonu: | Kullanılabilir |
|---|---|
| Baskı: | Özelleştirilmiş logo ve metin |
| Boyut: | özel |
Endüstriyel Sınıf UN Big Bag Esnek Konteyner Yükleme Boşaltma ve Taşıma İçin
| Color: | White |
|---|---|
| Corner Loops: | 4 |
| Loops: | Cross Corner |
Düz veya boşaltma tüpü Alt Kapalı Konteyner Konforlu boşaltma için kapaklık torbaları
| Material: | Polyethylene (PE) |
|---|---|
| Treatment: | UV Treated |
| Bottom Closure: | Flat Or With Discharge Spout |
Beyaz Polietilen Konteyner Liner Çantaları Toplu Nakliye için En İyi Ambalaj Çözümü
| Kapasite: | 1000kg - 3000kg |
|---|---|
| Yazdır: | Boş veya Basılı |
| Renk: | Beyaz, Şeffaf veya Özelleştirilmiş |
Özel Logo ve Metin PE Konteyner Liner Torbalar UV Tedavisi
| Kapasite: | 1000kg - 3000kg |
|---|---|
| Malzeme: | Polietilen (PE) |
| Kayma önleyici kaplama: | Kullanılabilir |

