Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ shipping dry bulk container bag ] eşleşme 74 Ürünler.
Anti Sifting Un Certified Bulk Bags for Heavy Duty Transport Solutions
| Neme dayanıklı: | - Evet. |
|---|---|
| Ağırlık: | 1.5kg |
| özelleştirilebilir: | - Evet. |
4 Köşede döngü olan özel fermuarlı tarım baffle çantası
| Moistureproof: | Yes |
|---|---|
| Chain Loop: | 12'' Long |
| Color: | White,beige |
Astarlı ve Baskılı Endüstriyel Polipropilen Fibc Toplu Çanta
| Kaldırma kapasitesi: | 500-2500KG |
|---|---|
| Adedi: | 500 adet |
| Malzeme: | polipropilen |
One Ton Bulk Bag with CROHMIQ Fabric High-Efficiency UN Big Bag
| Uv Protection: | Yes |
|---|---|
| Safety Factor: | 5:1 |
| Load Capacity: | 1000kg |
Transport Big Bag FIBC 6OZ Fabric for Safe and Durable Transport
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Uv Protection: | Yes |
| Usage: | Transportation and storage of bulk materials |
Customized Cold Resistant Conductive Big Bag for Supply Chain Management
| Loop Style: | Cross Corner |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Capacity: | 4400lbs |
Anti Static Baffle Bag for Safe and Secure Seed Storage
| Taşınma Kapasitesi: | 1000kg |
|---|---|
| UV Direnci: | - Evet. |
| bölmek: | - Evet. |
2205 Lbs Capacity Anti Static Baffle Jumbo Bag for Heavy Duty Storage
| Lifting Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Moistureproof: | Yes |
| Color: | White |
Blue Anti Static Bulk Bags Conductive and Durable for All Your Storage Needs
| Capacity: | 4400 lbs |
|---|---|
| Anti-Static: | Yes |
| Usage: | Chemicals, Powders, Granules |
2205lbs Big Bag FIBC The Perfect Packaging Solution for Your Business
| Alt Seçenek: | boşaltma musluğu |
|---|---|
| Ağırlık: | 1.5kg |
| Kaldırma Seçeneği: | çapraz köşe döngüleri |

