Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ un fibc ] eşleşme 488 Ürünler.
U Panel Şekilli FIBC 4 Panel Baskılı BOPP Plastik Poşet Full open top
| Ürün adı: | BOPP lamine çanta |
|---|---|
| malzeme: | BOPP baskılı film artı PP |
| renk: | BOPP filmi için 6 renk |
1500kg PP Jumbo Fibc 4 Döngü Sertifikasız Toplu Çantalar
| Kapasite: | 600kg |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| sertifika: | NEL/SGS |
Güvenli Toplu Taşıma için Duffle Üst Dolum Ağzı, Çift Zincir Dikiş ve Beyaz Renkli UN Büyük Çuval FIBC Büyük Torba
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
| Baffle: | Yes |
Güvenlik Mavi / Beyaz / Siyah Big Bag FIBC, UV İşlenmiş 2200 LBS Fibc Dökme Çanta
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2200 pound |
SGS Iris Boşaltma Borusu 5.5 OZ Kaplı PP Jumbo Fibc Dökme Torbalar
| Kapasite: | 3300lbs |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
| sertifika: | NEL / SGS |
120CFT 3 "Köşe Halkaları Big Bag FIBC Jumbo Torbalar, PE Astarlı Kaplamasız
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2200lbs |
1000kg Kapasiteli Jumbo Kare Alt Big Bag FIBC, yarım çapraz köşeli
| Yazdır: | bir panelde en fazla üç renk |
|---|---|
| kapasite: | 1000kg |
| güvenlik oranı: | 5:1 |
UV İşlemli C Tipi Bir Tonluk Polipropilen Fibc Dökme Çanta
| Ürün adı: | evcil hayvan büyük çanta |
|---|---|
| Alt boyut: | 37*37' |
| Renk: | yukarıdaki resim gibi |
1 Ton UN FIBC U - Panel Duffle Üst Virgin PP Dokuma Büyük Fibc Dökme Çanta
| Ürün adı: | 1 tonluk U panel çanta |
|---|---|
| Döngüler: | No input file specified. |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
Aktif Karbon İçin SGS / CPTC Toplu PP Jumbo Çanta Big Bag FIBC 2200LBS
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 pound |

