Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ un fibc ] eşleşme 488 Ürünler.
Depolama Boyaları Yanıcı Kimyasal Ürünler FIBC Jumbo Çanta İletken
| kapasite: | 500kgs |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| Ürün adı: | topraklanmış büyük çanta |
Yanıcı Mallar Toplu Ambalaj İletken Fibc U - Panel TİP C
| kapasite: | 3300 libre |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| sertifika: | NEL/SGS |
İletken Fibc NEL / SGS TİP C Çanta, Anti Statik Çantalar Yanıcı Mallar Toplu Ambalaj
| Kapasite: | 3300lbs |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
| Sertifika: | NEL / SGS |
Blue Eleme - Prova Big Bag FIBC PP Dokuma Dairesel Kare Tabanlı Jumbo Torbalar
| Yazdır: | bir panelde en fazla üç renk |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |
35x35 "PP Toplu Çanta / Kimyasal Maddeler İçin Kimyasal Big Bag FIBC
| inşaat: | Dairesel |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs ila 3000lbs |
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
Big Bag FIBC, ağır yüklü ve yüksek kapasiteli ürünleriniz için mükemmel ambalaj çözümüdür
| UV koruması: | - Evet. |
|---|---|
| Kullanımı: | Toplu malzemelerin taşınması ve depolanması |
| En İyi Seçenek: | Doldurma musluğu |
Özel ambalaj gereksinimleriniz için özelleştirilebilir Big Bag FIBC
| Boyut: | 90x90x100cm |
|---|---|
| UV koruması: | - Evet. |
| Kapasite: | 1000kg |
Polipropilen Big Bag Çuval Düz / Çıkışlı / Çıkışlı Yeşil Renk
| Astar Malzemesi: | PE/PP |
|---|---|
| Boyut: | Özelleştirilmiş |
| Kaldırma halkaları: | 4/2/1 |
UV Resistant Coating Fibc Bulk Bag for Polypropylene Material in Customized Sizes
| Certificates: | ISO, SGS, Etc. |
|---|---|
| Liner Material: | PE/PP |
| Label: | Yes |
Customizable Big Bag FIBC with 4/2/1 Lifting Loops and Durable PE/PP Liner Material
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Lifting Loops: | 4/2/1 |
| MOQ: | 500pcs |

