Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ un fibc ] eşleşme 488 Ürünler.
Polypropylene Big Bag FIBC Open Top Duffle Top and Custom Printing for Filling Needs
| Certificates: | ISO, SGS, Etc. |
|---|---|
| Lifting Capacity: | 500-2500kg |
| Coating: | UV Resistant |
Etiket PE / PP Astar Malzemesi 4/2/1 Kaldırma Halkalı Big Bag Çuval
| Sertifikalar: | ISO, SGS, vb. |
|---|---|
| kaplama: | UV Dayanımlı |
| Renk: | Beyaz, mavi, yeşil vb. |
600 kg beyaz UN büyük çanta FIBC, endüstriyel tehlikeli mal Jumbo Çanta
| Malzeme: | % 100 bakire pp |
|---|---|
| Ürün adı: | UN sertifikalı çanta |
| Sertifika: | SGS / CPTC |
UN bir Tonluk toplu çanta tehlikeli mal ambalaj, bir ton kum büyük çanta
| Kapasite: | 2200lbs |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 6: 1 |
| Sertifika: | SGS / CPTC |
2200lbs depolama tehlikeli mal BM Toplu Çanta Esnek Ara Toplu Konteynerler
| uv tedavisi: | standart ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Yazdır: | ile veya hayır |
Toplu Ambalaj PP Ibc Plastik Kaplar, Bir Ton Esnek Konteyner Çanta
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |
PP Woven Big Bulk Big Bag FIBC for Rice and food grade Jumbo bag
| print: | with or no |
|---|---|
| capacity: | 1000kg |
| safety ratio: | 5:1 |
2000kg Antistatik Tip C İletken Big Bag
| Ürün Adı: | C Tipi İletken Çanta |
|---|---|
| Alt boyut: | 39*39'dan 41'e kadar |
| Renk: | Beyaz |
UN Big Bag - Ağır Güçlü ve Toplu Malzeme Taşıma İhtiyaçları için Mükemmel Çözüm
| köşe döngüleri: | 4 |
|---|---|
| Taşınma Kapasitesi: | 1000kg |
| bölmek: | - Evet. |

