Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ un fibc ] eşleşme 488 Ürünler.
Anti-Statik Kum Çimento Dökme PP Dokuma Big Bag 4 Çapraz Köşe Döngü
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| güvenlik oranı: | 5:1 |
ADR RID ve IMDG Taşımacılığı için PP FIBC kaplı ve kaplanmamış 1 tonluk torbalar
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |
1000kg Kapasiteli, Statik Korumalı ve Çapraz Köşe Halkalı, Tehlikeli Madde Taşımacılığı İçin Güvenli UN Big Bag
| Color: | White |
|---|---|
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
| Load Capacity: | 1000kg |
Etek Üstü U Panel UV Kum / Çimento / Toprak İçin İşlenmiş Endüstriyel Dökme Çantalar
| Ürün adı: | u paneli çanta |
|---|---|
| Tedavi: | uv işlenmiş |
| Renk: | Beyaz |
Aşınmaya Dirençli, 0,5S'den Az Statik Bozulmaya Sahip Su Geçirmez İletken Big Bag
| Sızdırmazlık Dayanımı: | Kuyu |
|---|---|
| Dikiş Gücü: | çift dikiş |
| Aşınmaya Karşı Direnç: | Harika |
Güvenli nakliye için 1000 kg yük kapasitesi ile statik karşıt kaplama ve çapraz köşeli döngüler
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Capacity: | 1000kg |
Çifte Zincir Dikişleme UN Büyük Çanta Baffle ve 1000kg Kapasite Endüstriyel Toplu Nakliye için
| Baffle: | Yes |
|---|---|
| Stitching: | Double Chain |
| Top: | Filling Spout |
Taşıma Kimyasal Tozlarında Kullanılan Büyük İletken Dökme Torbalar
| Ürün adı: | Tip C iletken çanta |
|---|---|
| Alt Boyut: | 39*39'',41*41'' |
| Renk: | Beyaz |
Güvenli nakliye için mavi döngü rengi anti-statik kaplama ve 1000 kg yük kapasitesi ile BM Büyük Çanta
| Baffle: | Yes |
|---|---|
| Loop Color: | Blue |
| Coating: | Anti-static |
Güvenli ağır yük taşımacılığı için anti-statik kaplama ve çift zincir dikişli 1000 kg kapasiteli BM Büyük Çanta
| Loop Color: | Blue |
|---|---|
| Stitching: | Double Chain |
| Coating: | Anti-static |

