Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ uv treated fibc bulk bag ] eşleşme 246 Ürünler.
Yanmaz Mallar İçin Baffle İletken Endüstriyel Dökme Torbalar
| sertifika: | NEL/SGS |
|---|---|
| Yetenek: | anti-statik anti-eleme |
| malzeme: | antistatik pp kumaş |
Dört Panel 600KG İletken Big Bag, Beyaz Polipropilen Büyük Toplu Çanta
| kapasite: | 600kg |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| sertifika: | NEL/SGS |
Beyaz İletken Büyük Torbalar, Yanma ve Patlamayı Önleyen Fibc Büyük Torbalar
| Kapasite: | 800kg |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
| Sertifika: | NEL / SGS |
2 Ton Polipropilen Havalandırmalı Nefes Alabilir Baffle Toplu Çanta
| Yükleme Ağırlığı: | 2Ton |
|---|---|
| Alt Seçenek (Deşarj): | Düz taban |
| Malzeme: | antistatik PP kumaş |
Kimyasal toz taşıma için Tip D Fibc CROHMIQ mavi / beyaz
| Ürün adı: | dağıtıcı toplu çanta |
|---|---|
| Malzeme: | CROHMIQ kumaşı |
| Renk: | CROHMIQ mavi veya beyaz |
beyaz 2200LBS Polipropilen Jumbo Dökme Big Bag FIBC
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2200lbs |
Yan Dikiş Döngülü Dört Panelli Büyük Çanta FIBC, Endüstriyel PP Toplu Çanta
| Ürün adı: | paneli çanta |
|---|---|
| Alt boyut: | 35*35'', 39*39'',41*41'' |
| Renk: | SGS/CPTC |
UV Stabilizasyonlu Beyaz / Siyah PP 1 Ton Jumbo Çanta 90x90x120cm
| Ürün adı: | Upanel çantası |
|---|---|
| Alt Boyut: | 35 * 35 '', 36 * 36 '', 39 * 39 ", |
| Renk: | beyaz, mavi, siyah |
Beyaz Siyah Toplu Gıda Sınıfı FIBC Çanta Büyük Havalandırmalı Pp Dokuma Çanta
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 libre |
Jumbo Gıda Sınıfı FIBC Çapraz Köşe Büyük Toplu İletken Çimento Çantası
| malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| kapasite: | 2205 libre |

