Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ uv treated fibc bulk bag ] eşleşme 246 Ürünler.
Gıda sınıfı Esnek Ara Toplu Konteynerler PP Dokuma Jumbo Çanta FIBC
| Ürün adı: | dairesel çanta |
|---|---|
| Alt Boyut: | 35 * 35 '', 36 * 36 '', |
| Renk: | siyah, beyaz, mavi, |
FIBC Çapraz Köşe İletken Torba Çimento Torbası 3000 LBS Özel Tasarım
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205lbs |
100% Pure PP Jumbo Bags Bag Fibcs for Industrial Transport Using
| material: | PP |
|---|---|
| Product name: | bulk bag |
| capacity: | 2205lbs |
2000kg Antistatik Tip C İletken Big Bag
| Ürün Adı: | C Tipi İletken Çanta |
|---|---|
| Alt boyut: | 39*39'dan 41'e kadar |
| Renk: | Beyaz |
Beyaz Siyah Gri UN Big Bag 4 Renk En Çok Bir Tarafa Baskı
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 libre |
100% Pure PP Big Bag/ Baffle Bag/ Q Bag/ FIBC/ Jumbo bag for shipment
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 lb |
Nefes alan polipropilen kumaş Havalandırmalı dökme torbalar, sebze soğan ton torba
| Ürün adı: | havalandırmalı dökme çantalar |
|---|---|
| Malzeme: | % 100 bakire pp |
| uv tedavisi: | ASTM G 154-00 standardı |
Saptırma tasarımı tehlikeli kimyasal toz Depolama geçirmezlik ile Antistatik Fibc
| Renk: | CROHMIQ beyaz veya mavi |
|---|---|
| Malzeme: | CROHMIQ kumaşı |
| Ürün adı: | D tipi bölme çantası |
Baffle TİP D Anti Statik PP Jumbo Torbalar Kimyasal Tozlar İçin Sift Prova
| Renk: | mavi |
|---|---|
| Malzeme: | Anti statik kumaş |
| Ürün adı: | D tipi bölme çantası |
Anti-Statik Kum Çimento Dökme PP Dokuma Big Bag 4 Çapraz Köşe Döngü
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| güvenlik oranı: | 5:1 |

