Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ virgin polypropylene fibc bags ] eşleşme 261 Ürünler.
Anti Statik NEL Fibc Konteyner Toprak Direnci Patlama Önleme
| Ürün adı: | topraklanmış iletken büyük torba |
|---|---|
| kabiliyet: | anti-statik |
| Malzeme: | anti-statik PP kumaş |
Beyaz 39x39 "4400lbs Yanıcı Malzeme İçin İletken Büyük Çanta
| Ürün adı: | C tipi iletken çanta |
|---|---|
| Alt Boyut: | 39 * 39 ", 41 * 41 '' |
| renk: | Beyaz |
ASTM G 154-00 Standart FIBC Lamine Poli Bopp Çimento Torbaları
| Ürün adı: | BOPP lamine çanta |
|---|---|
| malzeme: | BOPP baskılı film artı PP |
| renk: | BOPP filmi için 6 renk |
Dökme Kimyasal Ürünler Big Bag FIBC UV İşlemli, Büyük Dökme Torbalar
| Ürün adı: | evcil hayvan büyük çanta |
|---|---|
| Alt boyut: | 37*37' |
| Renk: | yukarıdaki resim gibi |
Süper Çuval 1 Tonluk Fibc Büyük Jumbo Çanta
| Ürün adı: | Big Bag Toplu Çanta |
|---|---|
| Yetenek: | antistatik |
| Malzeme: | %100 saf polipropilen |
100% Pure PP Big Bag/ Baffle Bag/ Q Bag/ FIBC/ Jumbo bag for shipment
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 lb |
Özelleştirilmiş Mısır unları / Pirinç U-panel Gıda Sınıfı Toplu Çantalar Süper Çuvallar
| güvenlik oranı: | 5:1 |
|---|---|
| kapasite: | 750kg |
| malzeme: | %100 bakire PP |
Taşıma tozu depolama Esnek Ara Dökme Konteynerler Fibc
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 3300 lbs'ye kadar |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
Toz Eşya Taşıma Dairesel / Boru Yapı Kum Dökme Torbası
| Ürün adı: | dairesel büyük çanta |
|---|---|
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 standardı |
| sertifika: | SGS/CPTC |
Stat Petal ile Jumbo İletken Çimento Torbası 35 X 35 X 36 '' 2200 LBS
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 pound |

