Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ virgin polypropylene fibc bags ] eşleşme 261 Ürünler.
1 Metreküp UV İşlemli Dairesel FIBC Büyük Çanta, Düz Tabanlı, SGS CPTC
| Ürün adı: | dairesel büyük çanta |
|---|---|
| Boyut Seçeneği: | 35*35'', 37*37'',39*39'' |
| sertifika: | SGS/CPTC |
Endüstriyel Ambalaj 1 Tonluk Toplu Çantalar, UV Tedavisi Esnek Ara Dökme Konteynerler Fibc
| Ürün adı: | dairesel büyük çanta |
|---|---|
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 standardı |
| sertifika: | SGS/CPTC |
Toz ambalaj 4-Panel saptırma çantası% 100 bakire yeşil PP kumaş 1000KGS
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
Polipropilen Topraklanabilir İletken Big Bag Anti Statik
| Kapasite: | 800kg |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| sertifika: | NEL/SGS |
İletken PP Big Bag 1 Ton Süper Çuval Dökme Çanta Jumbo Big Bag
| Kapasite: | 1320 libre |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| sertifika: | NEL/SGS |
1 Tonluk Tarım tohumları FIBC büyük çanta BOPP film dışında kaplı
| Ürün adı: | BOPP lamine çanta |
|---|---|
| malzeme: | BOPP baskılı film artı PP |
| renk: | BOPP filmi için 6 renk |
Depolama Boyaları Yanıcı Kimyasal Ürünler FIBC Jumbo Çanta İletken
| kapasite: | 500kgs |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| Ürün adı: | topraklanmış büyük çanta |
Yanıcı Mallar Toplu Ambalaj İletken Fibc U - Panel TİP C
| kapasite: | 3300 libre |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| sertifika: | NEL/SGS |
Kuru yanıcı ürünler için 500 KG TİP C grovenble iletken büyük bölme çanta
| Kapasite: | 500kg |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
| Sertifika: | NEL / SGS |
İletken Fibc NEL / SGS TİP C Çanta, Anti Statik Çantalar Yanıcı Mallar Toplu Ambalaj
| Kapasite: | 3300lbs |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
| Sertifika: | NEL / SGS |

