Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ virgin polypropylene fibc bags ] eşleşme 261 Ürünler.
Tarımsal Kullanım İçin Bir Ton BOPP Lamine Torbalar Film Kaplı FIBC Büyük Çantalar
| Ürün adı: | BOPP lamine çanta |
|---|---|
| Malzeme: | BOPP baskılı film artı PP |
| Renk: | BOPP filmi için 6 renk |
500 KG PP Dokuma Endüstriyel Toplu Konteyner, Çimento / İnşaat Malzemesi Ambalajı İçin Süper Çuval Çanta
| Ürün adı: | dairesel büyük çanta |
|---|---|
| Boyut Seçeneği: | 35*35'', 37*37'',39*39'' |
| sertifika: | SGS/CPTC |
Dört Panel 600KG İletken Big Bag, Beyaz Polipropilen Büyük Toplu Çanta
| kapasite: | 600kg |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| sertifika: | NEL/SGS |
Un / karbon 1 ton büyük bölme çantası, 2200 lbs kapasiteli 1 ton Jumbo Çanta
| Renk: | Sarı |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
Polipropilen Oluklu İletken Büyük Torbalar Esnek Ara Dökme Konteynerler
| kapasite: | 800kg |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| sertifika: | NEL/SGS |
Bölme kare küp çanta stok un karbonhidratlar kimyasal tozlar nakliye
| Kapasite: | 3300 lbs'ye kadar |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
| Malzeme: | % 100 bakire pp |
Soya fasulyesi / tohumlar için esnek ara dökme konteyner 1.5 ton büyük bölme çantası
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 3300lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
Çimento / mineral / kimyasal madde taşımacılığı 1 Ton çanta FIBC U-panel
| Ürün adı: | U-paneli 1 tonluk torba |
|---|---|
| kapasite: | 2200 libre |
| güvenlik oranı: | 5:1 |
Yuvarlak / Boru 1 Tonluk Big Bag
| Ürün adı: | dairesel büyük çanta |
|---|---|
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 standardı |
| sertifika: | SGS/CPTC |

