Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1000kg fibc big bag ] eşleşme 167 Ürünler.
ADR RID ve IMDG Taşımacılığı için PP FIBC kaplı ve kaplanmamış 1 tonluk torbalar
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |
Toplu Ambalaj PP Ibc Plastik Kaplar, Bir Ton Esnek Konteyner Çanta
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |
Toplu Mal Ambalajında Üstü Büyük FIBC Toplu Çanta, 500kg- 3000kg SWL
| Ürün adı: | Upanel çantası |
|---|---|
| Alt Boyut: | 35 * 35 '', 36 * 36 '', 39 * 39 ", 40 * 40" |
| Renk: | siyah, beyaz, mavi, |
Antistatik Çantalar 10^4-10^6 Ohm/sq Özel Boyut Mükemmel Aşınma Direnci
| Boyut: | Büyük |
|---|---|
| UV direnci: | Harika |
| Aşınmaya Karşı Direnç: | Harika |
Anti-statik astar UV ile Jumbo Çanta 1000kg Gıda Sınıfı FIBC
| renk: | Beyaz |
|---|---|
| Ürün adı: | Gıda sınıfı büyük çanta |
| sertifika: | SGS/CPTC |
2200 Lbs Beyaz Gıda Sınıfı FIBC, PE Astarlı Kaplamasız Bir Ton Çanta
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| Ürün adı: | Gıda sınıfı büyük çanta |
| Sertifika: | SGS / CPTC |
Şeffaf PE Nakliye Konteyner Gömlekleri Form Fit Liner, 1000kgs Yükleme
| Malzeme: | LLDPE + LDPE |
|---|---|
| İnşaat: | form fit, tüp astar |
| Adı: | Form fit PE büyük torba astarı |
Un / karbon 1 ton büyük bölme çantası, 2200 lbs kapasiteli 1 ton Jumbo Çanta
| Renk: | Sarı |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
Özel ambalaj gereksinimleriniz için özelleştirilebilir Big Bag FIBC
| Boyut: | 90x90x100cm |
|---|---|
| UV koruması: | - Evet. |
| Kapasite: | 1000kg |
Gıda sınıfı FIBC % 100 bakire polipropilen ve 5: 1 güvenlik oranı
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
| Feature: | Food Grade |

