Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1000kg fibc big bag ] eşleşme 167 Ürünler.
1 Tonluk Fibc Büyük Jumbo Çuvalları için Ultraviyole ve Kimyasallara Mükemmel Direnci
| Resistance to Corrosion: | Uv |
|---|---|
| Resistance to Cold: | Good |
| Color: | Black |
Suya karşı iyi dayanıklılıklı antistatik torbalar 1000kg ve iyi mühürleme gücü
| Material: | Conductive Fabric |
|---|---|
| Resistance to Water: | Good |
| Stitch Strength: | Double Stitch |
2 tonluk polipropilen havalandırmalı solunumlu, kimyasal dayanıklılığı ve iletkenlik özellikleri olan büyük miktarda torba.
| Sealing Strength: | Well |
|---|---|
| Stitch Strength: | Double Stitch |
| Resistance to Water: | Good |
U Panel Fibc Çantalar Su Geçirmez Kanvas Bez PP Dokuma Çuval
| İnşaat: | dairesel |
|---|---|
| Kapasite: | 2200 lbs ila 3000 lbs |
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
Gri PP Kumaş 1000KGS 4 Panel Büyük Ulaşım Depolama Tohumları için Jumbo Çanta
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
Çimento / mineral / kimyasal madde taşımacılığı 1 Ton çanta FIBC U-panel
| Ürün adı: | U-paneli 1 tonluk torba |
|---|---|
| kapasite: | 2200 libre |
| güvenlik oranı: | 5:1 |
PE Film 4 Panel Dökme Nakliye Konteyner Gömlekleri UV işlemli
| Ürün adı: | 4 panelli çanta |
|---|---|
| Alt Boyut: | 35*35'', 36*36'',39*39", |
| Renk: | Beyaz mavi, |

