Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1000kg fibc big bag ] eşleşme 167 Ürünler.
SGS Sertifikalı Polipropilen Un Fibc Torbaları 3000KG
| Boy: | 90*90*110 veya Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Yazdır: | ile veya hayır |
| Yükleme Ağırlığı: | 500-3000kg |
1000kg PP Dokuma Süper Çuval Toplu Çanta Özel Logo
| Ürün adı: | topraklı iletken big bag |
|---|---|
| Yetenek: | antistatik |
| Malzeme: | antistatik PP kumaş |
Food Grade IBC Bulk Bags with SGS Certification and 2500 LBS Capacity
| Güvenlik faktörü: | 5:1 |
|---|---|
| Ağırlık: | 1.5kg |
| Alt Seçenek: | boşaltma musluğu |
1 Ton Container Liner Bags Jumbo Size 90x90x120cm for International Trade
| Color: | White |
|---|---|
| Size: | 90x90x100cm |
| Safety Factor: | 5:1 |
Gıda Sınıfı FIBC 1000kg SWL, 36x36in Taban Boyutu ile
| Type: | Food Grade |
|---|---|
| Bottom Option: | Discharge Spout, Flat Bottom, Conical Bottom |
| Material: | 100% Virgin Polypropylene |
İletken Kumaş Antistatik Çantalar 1000kg Kimyasallara Karşı Mükemmel Direnç
| Boyut: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme: | İletken Kumaş |
| Kimyasal Direnç: | Harika |
% 100 bakire polipropilen gıda sınıfı FIBC, 6 kaldırma döngüsü ve Duffle Top seçeneği ile tasarlanmıştır.
| Türü: | Gıda sınıfı |
|---|---|
| Güvenlik Oranı: | 5:1 ve 6:1 |
| Kaldırma halkaları: | 2, 4, 6 |
Kimyasal Toz İçin BM Sertifikası 1000Kg Büyük FIBC Çanta Baffle Çanta Ambalajı
| Boy: | 90*90*110 veya Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Yazdır: | ile veya hayır |
| yükleme ağırlığı: | 500-3000kg |
Gıda Sınıfı FIBC Çuval 2205lbs Kapasite 5:1 SF Oranı ile
| Sf: | 5:1, 6:1, |
|---|---|
| Type: | Food Grade |
| Feature: | Food Grade |
1000 kg Anti statik Endüstriyel Toplu Çanta CROHMIQ mavi / beyaz depolama kimyasal toz için
| Ürün adı: | D tipi enerji tüketen torba |
|---|---|
| Malzeme: | CROHMIQ kumaşı |
| Renk: | Mavi / Beyaz |

