Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1000kg fibc big bag ] eşleşme 167 Ürünler.
Özel Havalandırmalı Toplu Çantalar, Yakacak Odun Ambalajı için PP Dokuma Çanta
| Ürün adı: | Upanel çantası |
|---|---|
| Alt Boyut: | 35 * 35 '', 36 * 36 '', 39 * 39 ", |
| Renk: | Beyaz, mavi, |
Anti statik dökme torbalar CROHMIQ mavi
| Ürün adı: | D tipi enerji tüketen torba |
|---|---|
| Malzeme: | CROHMIQ kumaşı |
| Renk: | Mavi / Beyaz |
Köşe Döngüler UN Toplu Çanta 2200lbs ASTM G 154-00 Beyaz 1000kgs
| Ürün adı: | 1 tonluk U panel çanta |
|---|---|
| Döngüler: | köşe döngüleri |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
Büyük Konteyner Astar Pp Dokuma Çanta, Konteynerler için Astar Çanta
| Ürün adı: | 4 panel çanta |
|---|---|
| Alt Boyut: | 35 * 35 '', 36 * 36 '', 39 * 39 ", |
| Renk: | Beyaz, mavi, |
6mil Thickness Ventilated Bulk Bags with UV Stabilization
| Dust Proof: | Yes |
|---|---|
| Top Option: | Filling spout |
| Color: | White |
İyi Soğuk Direnci ile 1000kg Antistatik Çanta Özel Boyut
| Kimyasal Direnç: | Harika |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Statik Çürüme: | 0,5 Saniyeden Az |
İletken Kumaş Polipropilen Havalandırmalı Bölme Toplu Çanta UV Dirençli 2T
| UV direnci: | Harika |
|---|---|
| Sızdırmazlık Dayanımı: | Kuyu |
| Aşınmaya Karşı Direnç: | Harika |
Anti Sifting Un Certified Bulk Bags for Heavy Duty Transport Solutions
| Neme dayanıklı: | - Evet. |
|---|---|
| Ağırlık: | 1.5kg |
| özelleştirilebilir: | - Evet. |
İyi Soğuk Direnci 1500kg PP Jumbo Fibc 4 Loops Un Sertifikalı Ağır Güçlü Toplu Nakliye Çantaları
| Resistance to UV: | Excellent |
|---|---|
| Resistance to Cold: | Good |
| Resistance to Corrosion: | Uv |
Aşınmaya Dirençli 1 Ton Büyük Jumbo Çanta Soğuğa Dirençli 10^4-10^6 Ohm/sq
| Yüzey direnci: | 10^4-10^6 Ohm/sq |
|---|---|
| yırtılma gücü: | Harika |
| Aşınmaya Karşı Direnç: | Harika |

