Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1000kg fibc big bag ] eşleşme 167 Ürünler.
1000kg Köşe Döngüler İçin Esnek Ara Dökme Konteynerler U Panel Gövdesi
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 pound |
Yem / Mineral Tozu Katlanabilir Nişasta Bölme Çantası Jumbo Plastik Torba ISO 9001 2008
| Kapasite: | 1000kg |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
| Renk: | beyaz, bej |
Çift Dikişli Polipropilen Nefes Alabilir Bölme Toplu Çanta Havalandırmalı 2 Ton
| Renk: | Siyah |
|---|---|
| Korozyona karşı direnç: | UV |
| Soğuğa Direnç: | - İyi. |
Özelleştirilmiş 1000kg Anti Statik Çantalar Aşınmaya Dirençli 0,5S'den Az Statik Çürüme
| Statik Çürüme: | 0,5 Saniyeden Az |
|---|---|
| Malzeme: | İletken Kumaş |
| UV direnci: | Harika |
UV Direnci Çift Dikişli Antistatik Çantalar 1000kg, 0,5 Saniyeden Az Statik Bozunma ile
| Aşınmaya Karşı Direnç: | Harika |
|---|---|
| Boyut: | Özelleştirilmiş |
| UV direnci: | Harika |
Gıda Sınıfı FIBC 1000kg SWL, 2 Kaldırma Halkası ve UV İşlemli
| Özellik: | Gıda sınıfı |
|---|---|
| UV tedavisi: | standart ASTM G 154-00 |
| Alt Seçenek: | Deşarj Borusu, Düz Tabanlı, Konik Tabanlı |
2 Ton Polipropilen Havalandırmalı Nefes Alabilir Baffle Toplu Çanta
| Yükleme Ağırlığı: | 2Ton |
|---|---|
| Alt Seçenek (Deşarj): | Düz taban |
| Malzeme: | antistatik PP kumaş |
1000KGS boyunda 4-Panel bölme çantası 100% granül ambalaj için bakire PP
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
Toz ambalaj 4-Panel saptırma çantası% 100 bakire yeşil PP kumaş 1000KGS
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
Sift prova 4-Panel bölme çantası, Dolgu kabloları ile Endüstriyel 1 Ton Toplu Çanta
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |

