Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1000kg fibc big bag ] eşleşme 167 Ürünler.
1000Kg Dökme Ürünler İçin Özel Boyutlu Büyük Dokuma Jumbo Toplu Çanta Süper Çuval FIBC
| inşaat: | Dairesel |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs ila 3000lbs |
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
1 Ton Havalandırmalı Fibc Torbalar Topraksız Süper Çuval
| Ürün adı: | topraklanmamış büyük çanta |
|---|---|
| Malzeme: | antistatik PP kumaş |
| Yetenek: | antistatik |
Bir Ton Paketi İçin Su Penetran PP Kumaş Havalandırmalı Toplu Çantalar
| Ürün adı: | su nüfuz kumaş big bag |
|---|---|
| Malzeme: | % 100 bakire pp |
| uv tedavisi: | ASTM G 154-00 standardı |
SGS Approved Jumbo Bulk Bags for Heavy Load Capacity and Durability
| Güvenlik faktörü: | 5:1 |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Malzeme: | polipropilen |
Pratik ve Şık Mavi Çocuk Okul Çantası Dolum Ağızlı
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| köşe döngüleri: | 4 |
| en üst: | Doldurma musluğu |
1000kg Un Sertifikalı Toplu Çanta Dokuma PP Lamine Kumaş
| Malzeme: | dokuma PP |
|---|---|
| Ürün adı: | BM sertifikasına sahip büyük çanta |
| güvenlik oranı: | 5:1 |
Gıda Sınıfı FIBC 1000kg Kapasiteli %100 Birinci Sınıf Polipropilen
| Usage: | Food, Chemical, Agriculture |
|---|---|
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
1000KG TİP C FIBC Plastik Su Geçirmez Büyük Dökme Çantalar
| Kapasite: | 1000kg |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| sertifika: | NEL/SGS |
UV Stabilizasyonlu Beyaz / Siyah PP 1 Ton Jumbo Çanta 90x90x120cm
| Ürün adı: | Upanel çantası |
|---|---|
| Alt Boyut: | 35 * 35 '', 36 * 36 '', 39 * 39 ", |
| Renk: | beyaz, mavi, siyah |

