Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1000kg load capacity fibc bulk bag ] eşleşme 97 Ürünler.
3000LBS Bir Ton Büyük Çanta Jumbo Çanta Ağır Görevli Endüstriyel Uygulamalar için
| Toz geçirmez: | - Evet. |
|---|---|
| Malzeme: | polipropilen |
| Boyut: | 90x90x100cm |
2205lbs Big Bag FIBC The Perfect Packaging Solution for Your Business
| Alt Seçenek: | boşaltma musluğu |
|---|---|
| Ağırlık: | 1.5kg |
| Kaldırma Seçeneği: | çapraz köşe döngüleri |
1000KGS 2205 Lbs Baffle Bag - Heavy Duty Durable and Reliable
| Material: | PP Fabric |
|---|---|
| Panel: | 4 Panel |
| Logo: | Customized |
Güvenli Taşıma için Çift Zincir Dikişli Mavi Halkalı ve Beyaz Renkli UN Büyük Çuval FIBC
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
| Stitching: | Double Chain |
CROHMIQ Fabric Fibc Bag for UN Big Bag with Anti-static Properties
| Uv Protection: | Yes |
|---|---|
| Top Option: | Filling spout |
| Coating: | Anti-static |
Beyaz Renkli Bölmeli ve Doldurma Ağızlı Duffle Üstlü Dayanıklı UN Büyük Çuval Ambalaj İhtiyaçları İçin
| köşe döngüleri: | 4 |
|---|---|
| Doldurma musluğu: | Spor Üst |
| Statik Koruma: | - Evet. |
U Panel Fibc Çantalar Su Geçirmez Kanvas Bez PP Dokuma Çuval
| İnşaat: | dairesel |
|---|---|
| Kapasite: | 2200 lbs ila 3000 lbs |
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |

