Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1000kg load capacity fibc bulk bag ] eşleşme 97 Ürünler.
Güvenli ağır yük taşımacılığı için anti-statik kaplama ve çift zincir dikişli 1000 kg kapasiteli BM Büyük Çanta
| Loop Color: | Blue |
|---|---|
| Stitching: | Double Chain |
| Coating: | Anti-static |
1000 kg Kapasite Büyük Paket Anti-Statik Kaplama ve Çift Zincir Dikişli Büyük Paket
| Filling Spout: | Duffle Top |
|---|---|
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
1000kg Load Capacity UN Big Bag 6mil Thickness Durable Packaging
| Type: | Circular |
|---|---|
| Weight: | 1.5kg |
| Load Capacity: | 1000kg |
Birleşmiş Milletler Büyük Çanta Tek Durak Varış Yeriniz ve Ucuz Toplu Paketleme Çözümleri
| Türü: | Dairesel |
|---|---|
| Ağırlık: | 1.5kg |
| Yük kapasitesi: | 1000kg |
Duffle Üst Dolum Ağızlı UN Big Bag, Yük Stabilitesi için Bölme ve Güvenli Taşıma için Çapraz Köşe Halkaları
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Filling Spout: | Duffle Top |
| Baffle: | Yes |
Gıda Sınıfı FIBC 1000kg SWL, 2 Kaldırma Halkası ve UV İşlemli
| Özellik: | Gıda sınıfı |
|---|---|
| UV tedavisi: | standart ASTM G 154-00 |
| Alt Seçenek: | Deşarj Borusu, Düz Tabanlı, Konik Tabanlı |
Builder İnşaatı İçin Üstü Açık Düz Alt Ton PP Dokuma Toplu Çanta
| Boy: | 35x35x35" |
|---|---|
| Malzeme: | dokuma PP |
| Kapasite: | 2200 lbs'ye kadar |
6mil Thickness Ventilated Bulk Bags with UV Stabilization
| Dust Proof: | Yes |
|---|---|
| Top Option: | Filling spout |
| Color: | White |
Toplu Ambalaj PP Ibc Plastik Kaplar, Bir Ton Esnek Konteyner Çanta
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |
1000kg Kapasiteli, Statik Korumalı ve Çapraz Köşe Halkalı, Tehlikeli Madde Taşımacılığı İçin Güvenli UN Big Bag
| Color: | White |
|---|---|
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
| Load Capacity: | 1000kg |

