Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1000kg load capacity fibc bulk bag ] eşleşme 97 Ürünler.
2000kgs Havalandırmalı Çok Fonksiyonlu UN Baskılı Büyük Çanta
| Malzeme: | %100 bakire pp |
|---|---|
| Ürün adı: | BM sertifikasına sahip büyük çanta |
| güvenlik oranı: | 6:1 |
Çimento / mineral / kimyasal madde taşımacılığı 1 Ton çanta FIBC U-panel
| Ürün adı: | U-paneli 1 tonluk torba |
|---|---|
| kapasite: | 2200 libre |
| güvenlik oranı: | 5:1 |
Güvenli toplu ambalaj için ikili zincir dikiş ve statik koruma
| Corner Loops: | 4 |
|---|---|
| Top: | Filling Spout |
| Static Protection: | Yes |
Özel Paketleme Gereksinimleriniz için Özel Yapılmış Baffle Torbaları
| Neme dayanıklı: | - Evet. |
|---|---|
| geri dönüştürülebilir: | - Evet. |
| Malzeme: | polipropilen |
Mavi Halkalı Beyaz Antistatik UN Big Bag 1000kg Kapasiteli
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
|---|---|
| Color: | White |
| Static Protection: | Yes |
Anti Static UN Big Bag with 6mil Thickness for Bulk Material Packaging and Transport
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Size: | 90x90x120cm |
| Type: | Circular |
Mavi Döngü Renk Büyük Çanta Paketleme Tote El Çantası-spor Askılı Bagaj Yüksek Kapasiteli
| Logo: | Özelleştirilmiş Logo Baskısını Kabul Edin |
|---|---|
| Doldurma musluğu: | Spor Üst |
| Kullanımı: | Taşımacılık/Depolama |
Çift Zincir Dikişli ve 4 Köşe Halkalı İletken Büyük Çuval, İletken Ambalaj İçin
| Yük kapasitesi: | 1000kg |
|---|---|
| Kullanımı: | Taşımacılık/Depolama |
| Döngü Rengi: | Mavi |
2500 LBS Big Bag FIBC Heavy-Duty Solution for Large-Scale Material Packaging
| Ağırlık: | 1.5kg |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| En İyi Seçenek: | Doldurma musluğu |
1 Ton Container Liner Bags Jumbo Size 90x90x120cm for International Trade
| Color: | White |
|---|---|
| Size: | 90x90x100cm |
| Safety Factor: | 5:1 |

