Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1000kg load capacity fibc bulk bag ] eşleşme 97 Ürünler.
1000kg PP Dokuma Süper Çuval Toplu Çanta Özel Logo
| Ürün adı: | topraklı iletken big bag |
|---|---|
| Yetenek: | antistatik |
| Malzeme: | antistatik PP kumaş |
ADR Virgin PP Dokuma UN Big Bag, U Panel Fibc Big Bag
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| kapasite: | 1000kg |
| güvenlik oranı: | 5:1 |
Anti Sifting Un Certified Bulk Bags for Heavy Duty Transport Solutions
| Neme dayanıklı: | - Evet. |
|---|---|
| Ağırlık: | 1.5kg |
| özelleştirilebilir: | - Evet. |
4 Panel Fibc Baffle Bag for Seeds Heavy-Duty and Flexible Storage Solution
| Material: | Polypropylene |
|---|---|
| Dustproof: | Yes |
| Printing: | Customized |
Gıda sınıfı FIBC Konik alt çanta 2205lbs UV ASTM G154-00
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Lifting Loops: | 2, 4, 6 |
| Capacity: | 2205lbs |
1000Kg Dökme Ürünler İçin Özel Boyutlu Büyük Dokuma Jumbo Toplu Çanta Süper Çuval FIBC
| inşaat: | Dairesel |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs ila 3000lbs |
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
Kum Yapı Malzemesi İçin Gübre Fibc Taşıma Çantası 1000kg
| Başvuru: | Taşıma çantası |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| sertifika: | NEL/SGS |
1000kg Anti Static Bulk Bags TYPE D for Ungroundable
| Color: | White |
|---|---|
| Safe Working Load: | 6:1 Safety Factor |
| Capacity: | 4400 lbs |
2 Ton Polipropilen Havalandırmalı Nefes Alabilir Baffle Toplu Çanta
| Yükleme Ağırlığı: | 2Ton |
|---|---|
| Alt Seçenek (Deşarj): | Düz taban |
| Malzeme: | antistatik PP kumaş |
Doldurma Ağızlı UN Big Bag 1000kg Kapasiteli Toplu Taşıma İçin
| Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Usage: | Transportation/Storage |
| Top: | Filling Spout |

