Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1000kg un bulk bags ] eşleşme 121 Ürünler.
Pratik ve Şık Mavi Çocuk Okul Çantası Dolum Ağızlı
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| köşe döngüleri: | 4 |
| en üst: | Doldurma musluğu |
1 Ton Container Liner Bags Jumbo Size 90x90x120cm for International Trade
| Color: | White |
|---|---|
| Size: | 90x90x100cm |
| Safety Factor: | 5:1 |
2205lbs Groundable Big Bag FIBC for Large Capacity Material Handling
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Neme dayanıklı: | - Evet. |
Food Grade Big Bag FIBC Jumbo Size for Storage and Transportation
| Ağırlık: | 1.5kg |
|---|---|
| En İyi Seçenek: | Doldurma musluğu |
| özelleştirilebilir: | - Evet. |
3000lbs Big Bag FIBC UV Stabilization for Safe and Secure Transportation
| Kullanımı: | Toplu malzemelerin taşınması ve depolanması |
|---|---|
| Güvenlik faktörü: | 5:1 |
| özelleştirilebilir: | - Evet. |
2500 LBS Big Bag FIBC Heavy-Duty Solution for Large-Scale Material Packaging
| Ağırlık: | 1.5kg |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| En İyi Seçenek: | Doldurma musluğu |
FIBC Plastik Polipropilen 1.2 Ton Pp Dokuma Büyük Çantalar 1000KG Jumbo Çanta kimyasalı
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| Yazdır: | ile veya hayır |
| Kapasite: | 3000 pound |
Ağır Hizmet Uygulamaları için 4 Köşe Döngülü Büyük Çuval Boşaltıcı
| Döngü Rengi: | Mavi |
|---|---|
| köşe döngüleri: | 4 |
| Yük kapasitesi: | 1000kg |
Toplu malzeme depolaması için özelleştirilebilir ve dayanıklı büyük torba FIBC
| Toz geçirmez: | - Evet. |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| UV koruması: | - Evet. |
35x35 Big Bag FIBC Ideal for IMDG Shipping Requirements
| Toz geçirmez: | - Evet. |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| UV koruması: | - Evet. |

