Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1000kg un bulk bags ] eşleşme 121 Ürünler.
4 Köşe Saplı Üstü Açık Düz Tabanlı FIbc Nakliye Konteyneri, 1000 KG Kapasite
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |
Transport Big Bag FIBC 6OZ Fabric for Safe and Durable Transport
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Uv Protection: | Yes |
| Usage: | Transportation and storage of bulk materials |
4 Mil Big Bag FIBC for Bulk Loading and Anti Sifting Requirements
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Color: | White |
| Moisture Proof: | Yes |
100% New Virgin PP Woven Big Bag, Jumbo Bag FIBC for Cement, Lime, Salt, Iron Ore, Silica
| print: | with or no |
|---|---|
| capacity: | 1000kg |
| safety ratio: | 5:1 |
4 Mil UV Stabilization 6OZ Big Bag FIBC Durable Solution for Industrial Packaging
| UV koruması: | - Evet. |
|---|---|
| Neme dayanıklı: | - Evet. |
| Toz geçirmez: | - Evet. |
İletken Kumaş Antistatik Çantalar 1000kg Kimyasallara Karşı Mükemmel Direnç
| Boyut: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme: | İletken Kumaş |
| Kimyasal Direnç: | Harika |
Aşınmaya Dirençli Gübre İletken UV Dayanımlı Big Bag
| Malzeme: | İletken Kumaş |
|---|---|
| Statik Çürüme: | 0,5 Saniyeden Az |
| Suya Dayanıklılık: | İyi |
Suya ve soğuğa karşı iyi dirençli özelleştirilmiş büyük iletken torba
| Material: | Conductive Fabric |
|---|---|
| Tear Strength: | Excellent |
| Resistance to UV: | Excellent |
3000LBS Bir Ton Büyük Çanta Jumbo Çanta Ağır Görevli Endüstriyel Uygulamalar için
| Toz geçirmez: | - Evet. |
|---|---|
| Malzeme: | polipropilen |
| Boyut: | 90x90x100cm |
Suya karşı iyi dayanıklılık, mükemmel kimyasal dayanıklılık
| Resistance to UV: | Excellent |
|---|---|
| Color: | Black |
| Stitch Strength: | Double Stitch |

