Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1000kg un bulk bags ] eşleşme 121 Ürünler.
1000kg TYPE D Anti Static Bags The Ultimate Solution for Safe Packaging
| Coating: | Uncoated |
|---|---|
| Uv Resistant: | Yes |
| Size: | 35 x 35 x 35 inches |
FIBC Plastik Polipropilen 1.5 Ton Pp Dokuma Büyük Çantalar 1000KG Süper Çuvallar Jumbo Çanta
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| Yazdır: | ile veya hayır |
| Kapasite: | 3000 pound |
Toplu Ambalaj PP Ibc Plastik Kaplar, Bir Ton Esnek Konteyner Çanta
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |
PP Woven Big Bulk Big Bag FIBC for Rice and food grade Jumbo bag
| print: | with or no |
|---|---|
| capacity: | 1000kg |
| safety ratio: | 5:1 |
ADR RID ve IMDG Taşımacılığı için PP FIBC kaplı ve kaplanmamış 1 tonluk torbalar
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |
1000kg Kapasiteli Jumbo Kare Alt Big Bag FIBC, yarım çapraz köşeli
| Yazdır: | bir panelde en fazla üç renk |
|---|---|
| kapasite: | 1000kg |
| güvenlik oranı: | 5:1 |
Dairesel / Borulu Yarım Çapraz Köşe PP Dokuma Big Bag FIBC Süper Çuval
| Ürün adı: | dairesel büyük çanta |
|---|---|
| sertifika: | SGS/CPTC |
| Kapasite: | 2200 pound |
Blue Eleme - Prova Big Bag FIBC PP Dokuma Dairesel Kare Tabanlı Jumbo Torbalar
| Yazdır: | bir panelde en fazla üç renk |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |
Özelleştirilmiş 1000kg Anti Statik Çantalar Aşınmaya Dirençli 0,5S'den Az Statik Çürüme
| Statik Çürüme: | 0,5 Saniyeden Az |
|---|---|
| Malzeme: | İletken Kumaş |
| UV direnci: | Harika |
İyi Soğuk Direnci ile 1000kg Antistatik Çanta Özel Boyut
| Kimyasal Direnç: | Harika |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Statik Çürüme: | 0,5 Saniyeden Az |

