Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1000kg un bulk bags ] eşleşme 121 Ürünler.
1000kg Capacity Un Bulk Bag Made with CROHMIQ Fabric for and Safe Storage Solutions
| Material: | Polypropylene |
|---|---|
| Bottom Option: | Discharge spout |
| Load Capacity: | 1000kg |
1000kg One Ton Un Bulk Bags Versatile and Durable for Various Material Handling Needs
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Uv Protection: | Yes |
| Size: | 90x90x120cm |
Bulk Bag in 1000kg UN Big Bag made of CROHMIQ fabric for bulk transport and packaging
| Un Certification: | UN Certified |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Load Capacity: | 1000kg |
2200lbs Un Bulk Bags Strong and Durable for Heavy Duty Packaging
| Top Option: | Filling spout |
|---|---|
| Lifting Loops: | 4 |
| Un Certification: | UN Certified |
Dökme Yük Torbası (Big Bag) 1000kg, Üstten Dolum Ağzı ve Statik Korumalı
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Static Protection: | Yes |
| Stitching: | Double Chain |
Köşe Döngüler UN Toplu Çanta 2200lbs ASTM G 154-00 Beyaz 1000kgs
| Ürün adı: | 1 tonluk U panel çanta |
|---|---|
| Döngüler: | köşe döngüleri |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
1000kg Load Capacity UN Big Bag 6mil Thickness Durable Packaging
| Type: | Circular |
|---|---|
| Weight: | 1.5kg |
| Load Capacity: | 1000kg |
U-panel 1000kg BM büyük çanta, tehlikeli mal taşımacılığı UN FIBC
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| güvenlik oranı: | 6: 1 |
Çift zincir dikişli ve antistatik kaplamalı 1000kg UN Big Bag
| Top: | Filling Spout |
|---|---|
| Corner Loops: | 4 |
| Filling Spout: | Duffle Top |
1000kg Anti Statik Boşaltma Derecelendirilmemiş Toplu Çantalar Özelleştirilmiş Alt
| Alt Seçenek (Deşarj): | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Yükleme Ağırlığı: | 500-3000kg |
| Ürün adı: | %100 bakire pp |

