Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1000kg un bulk bags ] eşleşme 121 Ürünler.
Blue Anti Static Bulk Bags for 1000kg Load Capacity Manufactured
| Coating: | Uncoated |
|---|---|
| Certifications: | UN Certified, FDA Approved |
| Top Option: | Filling Spout |
Taşıma / Depolama UN Büyük Çuval, Duffle Üst Dolum Ağzı ve Çapraz Köşe Halkaları İle
| köşe döngüleri: | 4 |
|---|---|
| Kullanımı: | Tote çanta sporu sling lugage |
| dikiş: | Çift Zincir |
UV Stabilization 1 Tonne FIBC Bulk Bag for Pharmaceutical Products
| Malzeme: | polipropilen |
|---|---|
| özelleştirilebilir: | - Evet. |
| Neme dayanıklı: | - Evet. |
Dört Köşe Halkalı ve 1000kg Kapasiteli UN Büyük Çuval
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
Çimento için Büyük Dökme Pp Çuval 1000kg FIBC Jumbo Çanta
| Alt seçenek (boşaltma): | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| yükleme ağırlığı: | 500-3000kg |
| Ürün adı: | %100 Bakire PP |
2 Ton Polipropilen Havalandırmalı Nefes Alabilir Bölme Toplu Çanta Kimyasal / UV Dirençli
| Yüzey direnci: | 10^4-10^6 Ohm/sq |
|---|---|
| Dikiş Gücü: | çift dikiş |
| Boyut: | Büyük |
500kg Anti Static Bulk Bags Perfect for Storing and Shipping Various Materials
| Kaldırma Seçeneği: | 4 Köşe Döngüsü |
|---|---|
| Alt Seçenek: | boşaltma musluğu |
| Kapasite: | 4400 lbs. |
Anti-Statik Kum Çimento Dökme PP Dokuma Big Bag 4 Çapraz Köşe Döngü
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| güvenlik oranı: | 5:1 |
UN Big Bag - Ağır Güçlü ve Toplu Malzeme Taşıma İhtiyaçları için Mükemmel Çözüm
| köşe döngüleri: | 4 |
|---|---|
| Taşınma Kapasitesi: | 1000kg |
| bölmek: | - Evet. |
Yarım Çapraz Köşe 1T Üstü Açık UN Sertifikalı Fibc Dökme Torbalar
| Malzeme: | polipropilen |
|---|---|
| tasarlamak: | Üstü açık |
| Kapasite: | 1000kg (1 ton) |

