Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1000kg un bulk bags ] eşleşme 121 Ürünler.
1000KGS 1 Tonluk Çanta Big Bag Konteyner Kırmızı Turuncu Sarı Blur Yeşil
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 pound |
2205 Lbs FIBC Toplu Çanta Esnek Konteyner Çanta Yenilikçi Boru Şeklinde Gövde Tasarımı
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 pound |
Beyaz PP Dokuma Büyük Çanta FIBC Süper Çuval Toplu Çanta 35 `` X 35 '' X 47 ''
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 pound |
Güvenli nakliye için 1000 kg yük kapasitesi ile statik karşıt kaplama ve çapraz köşeli döngüler
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Capacity: | 1000kg |
Mavi Halkalı Renkli Dolum Ağızlı ve Çift Zincir Dikişli UN Büyük Boy FIBC Big Bag
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
| Top: | Filling Spout |
Beyaz UN Büyük Çuval FIBC, 1000kg Yük Kapasitesi, Dolum Ağzı ve Özelleştirilmiş Logo Baskısı
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Color: | White |
| Load Capacity: | 1000kg |
Güvenli Taşıma için Çift Zincir Dikişli Mavi Döngü Renkli ve Dolum Ağızlı UN Büyük Çuval
| Top: | Filling Spout |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Static Protection: | Yes |
UN Büyük Çuval FIBC Büyük Çuval, Tote El Çantası ve Spor Askılı Bagaj için Üstten Doldurma Ağızlı
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Static Protection: | Yes |
| Corner Loops: | 4 |
Doldurma Ağızlı UN Big Bag 1000kg Kapasiteli Toplu Taşıma İçin
| Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Usage: | Transportation/Storage |
| Top: | Filling Spout |
Endüstriyel Sınıf UN Big Bag Esnek Konteyner Yükleme Boşaltma ve Taşıma İçin
| Color: | White |
|---|---|
| Corner Loops: | 4 |
| Loops: | Cross Corner |

