Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1000kg un bulk bags ] eşleşme 121 Ürünler.
Food Grade IBC Bulk Bags with SGS Certification and 2500 LBS Capacity
| Güvenlik faktörü: | 5:1 |
|---|---|
| Ağırlık: | 1.5kg |
| Alt Seçenek: | boşaltma musluğu |
Duffle Üst Dolum Ağızlı UN Big Bag, Yük Stabilitesi için Bölme ve Güvenli Taşıma için Çapraz Köşe Halkaları
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Filling Spout: | Duffle Top |
| Baffle: | Yes |
Güvenli Taşıma ve Depolama için Özelleştirilmiş Logo Baskılı Beyaz UN Büyük Çuval
| Baffle: | Yes |
|---|---|
| Usage: | Transportation/Storage |
| Top: | Filling Spout |
1000kg Un Sertifikalı Toplu Çanta Dokuma PP Lamine Kumaş
| Malzeme: | dokuma PP |
|---|---|
| Ürün adı: | BM sertifikasına sahip büyük çanta |
| güvenlik oranı: | 5:1 |
Antistatik UN Büyük Çuval (Duffle Üst Ağızlı) 1000kg Kapasiteli
| Coating: | Anti-static |
|---|---|
| Baffle: | Yes |
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
UN Büyük Çuval 1000kg Kapasiteli, Çapraz Köşe Askılı ve Mavi Askılı
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
Mavi Haç Köşe Döngüsü ile Beyaz İletilebilir BM Büyük Çanta 1000kg
| Corner Loops: | 4 |
|---|---|
| Loop Color: | Blue |
| Loops: | Cross Corner |
SGS Approved Jumbo Bulk Bags for Heavy Load Capacity and Durability
| Güvenlik faktörü: | 5:1 |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Malzeme: | polipropilen |
Anti Static UN Big Bag with 6mil Thickness for Bulk Material Packaging and Transport
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Size: | 90x90x120cm |
| Type: | Circular |
6mil Thickness Ventilated Bulk Bags with UV Stabilization
| Dust Proof: | Yes |
|---|---|
| Top Option: | Filling spout |
| Color: | White |

