Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1000kg un bulk bags ] eşleşme 121 Ürünler.
FIBC Toplu UN Big Bag Tehlikeli Mallar Jumbo Çanta 1000kg ASTM G 154-00
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |
1000KG TİP C FIBC Plastik Su Geçirmez Büyük Dökme Çantalar
| Kapasite: | 1000kg |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| sertifika: | NEL/SGS |
SGS Sertifikalı Polipropilen Un Fibc Torbaları 3000KG
| Boy: | 90*90*110 veya Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Yazdır: | ile veya hayır |
| Yükleme Ağırlığı: | 500-3000kg |
Tehlikeli Mallar İçin 35x35 "Kimyasal BM Big Bag / PP Toplu Çanta / FIBC
| Ürün adı: | bir ton çakıl çantası |
|---|---|
| Kapasite: | 2200 lbs'ye kadar |
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
1 Ton UN FIBC U - Panel Duffle Üst Virgin PP Dokuma Büyük Fibc Dökme Çanta
| Ürün adı: | 1 tonluk U panel çanta |
|---|---|
| Döngüler: | No input file specified. |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
Birleşmiş Milletler Büyük Çanta Tek Durak Varış Yeriniz ve Ucuz Toplu Paketleme Çözümleri
| Türü: | Dairesel |
|---|---|
| Ağırlık: | 1.5kg |
| Yük kapasitesi: | 1000kg |
1000kg Capacity Un Certified Bulk Bags with Anti Static 6mil Material
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Un Certification: | UN Certified |
| Material: | Polypropylene |
One Ton Bulk Bag with CROHMIQ Fabric High-Efficiency UN Big Bag
| Uv Protection: | Yes |
|---|---|
| Safety Factor: | 5:1 |
| Load Capacity: | 1000kg |
UN Bir Tonluk Dökme Çanta Tehlikeli Madde Paketleme Bir Tonluk Kum Big Bag
| Kapasite: | 2200 pound |
|---|---|
| Güvenlik Oranı: | 6:1 |
| sertifika: | SGS/CPTC |
UN bir Tonluk toplu çanta tehlikeli mal ambalaj, bir ton kum büyük çanta
| Kapasite: | 2200lbs |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 6: 1 |
| Sertifika: | SGS / CPTC |

