Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 4 panel baffle fibc bag ] eşleşme 81 Ürünler.
Polipropilen 4-Panel bölme çantası
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 1870lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
Cross Corner 2205 Lbs Baffle Fibc - Durable Heavy Duty Bulk Bag for Industrial
| Material: | PP Fabric |
|---|---|
| Panel: | 4 Panel |
| Liner: | Customized |
1000KGS Baffle Bulk Bag for Seeds 2205 Lbs Capacity
| Material: | PP Fabric |
|---|---|
| Closure: | Customized |
| Panel: | 4 Panel |
1000KGS boyunda 4-Panel bölme çantası 100% granül ambalaj için bakire PP
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
UN Big Bag - Ağır Güçlü ve Toplu Malzeme Taşıma İhtiyaçları için Mükemmel Çözüm
| köşe döngüleri: | 4 |
|---|---|
| Taşınma Kapasitesi: | 1000kg |
| bölmek: | - Evet. |
Logo Baskılı 4 Panel İletken Toplu Çantalar Anti Statik Toplu Çantalar
| Kapasite: | 3300 libre |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| sertifika: | NEL/SGS |
4 Panel Fibc Baffle Bag for Seeds Heavy-Duty and Flexible Storage Solution
| Material: | Polypropylene |
|---|---|
| Dustproof: | Yes |
| Printing: | Customized |
2205 Lbs Capacity Anti Static Baffle Jumbo Bag for Heavy Duty Storage
| Lifting Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Moistureproof: | Yes |
| Color: | White |
2 Ton Polipropilen Havalandırmalı Nefes Alabilir Baffle Toplu Çanta
| Yükleme Ağırlığı: | 2Ton |
|---|---|
| Alt Seçenek (Deşarj): | Düz taban |
| Malzeme: | antistatik PP kumaş |

