Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 4 panel baffle fibc bag ] eşleşme 81 Ürünler.
1000KGS 4 Panel Baffle Fibc Bag for Heavy Duty Logistics and Storage
| Renk: | Özel |
|---|---|
| Baskı: | Özel |
| Yüzey: | Yumuşak |
4 Panel Baffle Jumbo Bag for Seeds Durable Reliable
| dikiş: | güçlendirilmiş |
|---|---|
| Yüzey: | Yumuşak |
| Baskı: | Özel |
Tohum Paketi için 4 Panel PP Kumaş 1000KGS Bölme Çanta Fibc
| UV Tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
Yükleme için 1.5 Ton 4 Panel Baffle Büyük FIBC Toplu Çanta Mavi / Turuncu Renk
| Ürün adı: | dairesel büyük çanta |
|---|---|
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 standardı |
| Kaldırma halkaları: | tamamen kuşaklı |
2860lbs 4 Panel Food Grade Fibc Jumbo Torbalar 6OZ Kaplamasız Polipropilen
| UV Tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 2860 lb |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
Gri PP Kumaş 1000KGS 4 Panel Büyük Ulaşım Depolama Tohumları için Jumbo Çanta
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
PP polipropilen 1250KGS 4-Panel taşıma / saklama tohumları için bölme çantası
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 2750lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
Virgin PP 4-Panel taşıma / depolama dökme ürünler için bölme çantası
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 2860lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
Sift prova 4-Panel bölme çantası, Dolgu kabloları ile Endüstriyel 1 Ton Toplu Çanta
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
Toz ambalaj 4-Panel saptırma çantası% 100 bakire yeşil PP kumaş 1000KGS
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |

