Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 4 panel baffle fibc bag ] eşleşme 81 Ürünler.
Taşıma taneleri / granül saptırma big bag, Hacim 20 ila 115 metreküp
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 3300lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
4-Panel 850KGS sift-geçirmez saptırma polip Polipropilen Toplu Çantalar için nişasta
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 1870lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
Soya fasulyesi / tohumlar için stevedore kayış ile büyük 4-Panel Toplu Çanta
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
2205 Lbs 4 Panel Cross Corner Baffle Bag for Heavy Duty
| Stitching: | Reinforced |
|---|---|
| Zipper: | Customized |
| Usage: | Packaging |
Kare Alt Şekilli Doğal Renkli Şaşkın PEliner Büyük Çanta 4 Panel
| Ürün adı: | bölme inşaat astarı |
|---|---|
| Kalınlığı: | 4mil, 6mil |
| İnşaat: | bölme, küp |
4 Panel FIBC Tip C Çapraz Köşe Büyük Toplu Büyük Jumbo Çanta PP 2205 Lbs
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 libre |
Kaplamalı 1100lbs Anti Statik Fibc İletken Big Bag
| sertifika: | NEL / SGS |
|---|---|
| kabiliyet: | anti-statik anti-eleme |
| Malzeme: | anti-statik PP kumaş |
Jumbo 2205lbs PP Esnek Orta Toplu Konteyner Torbaları
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 lb |
PP Fabric Cross Corner Baffle Bag FIBC for Seeds Storage and Transport
| Color: | Customized |
|---|---|
| Size: | Customized |
| Stitching: | Reinforced |
PP Fabric Baffle Bag - 2205 Lbs Capacity for Industrial
| Printing: | Customized |
|---|---|
| Color: | Customized |
| Name: | PP Fabric 4 Panel Baffle Bag |

