Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 4 panel baffle fibc bag ] eşleşme 81 Ürünler.
TIPI D İletken Mavi PP Jumbo Torbalar Kimyasal Tozlar İçin Anti Sift Anti Statik Toplu Çantalar
| Renk: | mavi |
|---|---|
| Malzeme: | Anti statik kumaş |
| Ürün adı: | D tipi jumbo çanta |
Çimento için Büyük Dökme Pp Çuval 1000kg FIBC Jumbo Çanta
| Alt seçenek (boşaltma): | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| yükleme ağırlığı: | 500-3000kg |
| Ürün adı: | %100 Bakire PP |
1000kg Anti Statik Boşaltma Derecelendirilmemiş Toplu Çantalar Özelleştirilmiş Alt
| Alt Seçenek (Deşarj): | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Yükleme Ağırlığı: | 500-3000kg |
| Ürün adı: | %100 bakire pp |
Kuru yanıcı ürünler için 500 KG TİP C grovenble iletken büyük bölme çanta
| Kapasite: | 500kg |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
| Sertifika: | NEL / SGS |
Daffle Fibc Jumbo Toplu Çantalar UV İşlemli BOPP Baskı
| Ürün adı: | Tip C iletken çanta |
|---|---|
| Alt boyut: | 39*39'',41*41'' |
| Renk: | beyaz |
Tarım Ürünleri Depolama için Big Bag Baffle Liner,% 100 Yeni Malzeme
| Ürün adı: | bölme astarı |
|---|---|
| Kalınlığı: | 4mil |
| İnşaat: | bölme, küp |
Düz Tabanlı Gıda Sınıfı FIBC, Dolum Ağzı ile Fibc Büyük Çantalar
| Ürün adı: | gıda sınıfı büyük çanta |
|---|---|
| UV standardı: | ASTM G 154-00 |
| Renk: | Beyaz |
Kanatlı ve Dikili Ataşmanlı Şeffaf PE Astar Çanta, SGS / CPTC Sertifikası
| Ürün adı: | bölmeli astar |
|---|---|
| Eki: | yüzgeçler ve dikilmiş |
| İnşaat: | bölme, küp |
İletken Fibc NEL / SGS TİP C Çanta, Anti Statik Çantalar Yanıcı Mallar Toplu Ambalaj
| Kapasite: | 3300lbs |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
| Sertifika: | NEL / SGS |
Pirinç / un için Beyaz Gıda Sınıfı endüstriyel Big Bags FIBC Dört panel
| Ürün adı: | gıda sınıfı büyük çanta |
|---|---|
| UV standardı: | ASTM G 154-00 |
| Renk: | Beyaz |

