Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1000kg fibc big bag ] eşleşme 167 Ürünler.
UN Bir Tonluk Dökme Çanta Tehlikeli Madde Paketleme Bir Tonluk Kum Big Bag
| Kapasite: | 2200 pound |
|---|---|
| Güvenlik Oranı: | 6:1 |
| sertifika: | SGS/CPTC |
UN Büyük Çuval 1000kg Kapasiteli, Çapraz Köşe Askılı ve Mavi Askılı
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
FIBC Plastik Polipropilen 1.5 Ton Pp Dokuma Büyük Çantalar 1000KG Süper Çuvallar Jumbo Çanta
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| Yazdır: | ile veya hayır |
| Kapasite: | 3000 pound |
FIBC Plastik Polipropilen 1.2 Ton Pp Dokuma Büyük Çantalar 1000KG Jumbo Çanta kimyasalı
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| Yazdır: | ile veya hayır |
| Kapasite: | 3000 pound |
FIBC Toplu UN Big Bag Tehlikeli Mallar Jumbo Çanta 1000kg ASTM G 154-00
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |
Kum Yapı Malzemesi İçin Gübre Fibc Taşıma Çantası 1000kg
| Başvuru: | Taşıma çantası |
|---|---|
| güvenlik oranı: | 5:1 |
| sertifika: | NEL/SGS |
Doldurma Ağızlı UN Big Bag 1000kg Kapasiteli Toplu Taşıma İçin
| Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Usage: | Transportation/Storage |
| Top: | Filling Spout |
Anti-Statik Kum Çimento Dökme PP Dokuma Big Bag 4 Çapraz Köşe Döngü
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| güvenlik oranı: | 5:1 |
Granül Ambalaj için 1000KGS Çapraz Köşe Dairesel / Tüp Büyük Çanta FIBC
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 2200 pound |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |
Dört Döngü 1000KGS Büyük Çanta FIBC, Toprak Mineral Yapısı Bir Tonluk Toplu Çantalar
| Ürün adı: | dairesel büyük çanta |
|---|---|
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 standardı |
| sertifika: | SGS/CPTC |

