Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1000kg fibc big bag ] eşleşme 167 Ürünler.
Gıda Sınıfı FIBC Büyük Çuval 2205lbs Kapasiteli Dolum Ağızlı
| Capacity: | 2205lbs |
|---|---|
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
| Sf: | 5:1, 6:1, |
Mavi Halkalı Beyaz Antistatik UN Big Bag 1000kg Kapasiteli
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
|---|---|
| Color: | White |
| Static Protection: | Yes |
1000KGS için Siyah / Gri U Panel Toplu Büyük Çanta FIBC Çapraz Köşe
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 pound |
1000Kg Dökme Ürünler İçin Özel Boyutlu Büyük Dokuma Jumbo Toplu Çanta Süper Çuval FIBC
| Ürün adı: | 1 ton U-paneli çanta |
|---|---|
| döngüler: | köşe döngüleri |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |
UV Direnci İletken Big Bag İyi Soğuğa Direnç Kimyasal Direnç
| Renk: | Siyah |
|---|---|
| yırtılma gücü: | Harika |
| Dikiş Gücü: | çift dikiş |
Gıda Sınıfı FIBC Big Bag 95x95x110cm, 5:1 SF Oranı
| Lifting Loops: | 2, 4, 6 |
|---|---|
| Sf: | 5:1, 6:1, |
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
1000KGS 1 Tonluk Çanta Big Bag Konteyner Kırmızı Turuncu Sarı Blur Yeşil
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 pound |
Özel Boyutlu Sızdırmazlık Dayanımı Kuyulu Kimyasal Dirençli İletken Big Bag
| Suya Dayanıklılık: | İyi |
|---|---|
| Malzeme: | İletken Kumaş |
| Korozyona karşı direnç: | UV |
2205 Lbs FIBC Toplu Çanta Esnek Konteyner Çanta Yenilikçi Boru Şeklinde Gövde Tasarımı
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 pound |
UV Siyah İletken Big Bag Anti Statik Kaplamaya Karşı Mükemmel Direnç
| Renk: | Siyah |
|---|---|
| UV direnci: | Harika |
| Kimyasal Direnç: | Harika |

