Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1000kg fibc big bag ] eşleşme 167 Ürünler.
Yarım Çapraz Köşe 1T Üstü Açık UN Sertifikalı Fibc Dökme Torbalar
| Malzeme: | polipropilen |
|---|---|
| tasarlamak: | Üstü açık |
| Kapasite: | 1000kg (1 ton) |
Güvenli nakliye ve işleme için çapraz köşe döngüleri BM Büyük Çanta Beyaz statik koruma
| Doldurma musluğu: | Spor Üst |
|---|---|
| döngüler: | çapraz köşe |
| Kapasite: | 1000kg |
Çift Zincir Dikişli ve 4 Köşe Halkalı İletken Büyük Çuval, İletken Ambalaj İçin
| Yük kapasitesi: | 1000kg |
|---|---|
| Kullanımı: | Taşımacılık/Depolama |
| Döngü Rengi: | Mavi |
Mavi Haç Köşe Döngüsü ile Beyaz İletilebilir BM Büyük Çanta 1000kg
| Corner Loops: | 4 |
|---|---|
| Loop Color: | Blue |
| Loops: | Cross Corner |
Dairesel / Borulu Yarım Çapraz Köşe PP Dokuma Big Bag FIBC Süper Çuval
| Ürün adı: | dairesel büyük çanta |
|---|---|
| sertifika: | SGS/CPTC |
| Kapasite: | 2200 pound |
Taşıma / Depolama UN Büyük Çuval, Duffle Üst Dolum Ağzı ve Çapraz Köşe Halkaları İle
| köşe döngüleri: | 4 |
|---|---|
| Kullanımı: | Tote çanta sporu sling lugage |
| dikiş: | Çift Zincir |
2000kgs Havalandırmalı Çok Fonksiyonlu UN Baskılı Büyük Çanta
| Malzeme: | %100 bakire pp |
|---|---|
| Ürün adı: | BM sertifikasına sahip büyük çanta |
| güvenlik oranı: | 6:1 |
Dört Köşe Halkalı ve 1000kg Kapasiteli UN Büyük Çuval
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
UN Certified Jumbo Big Bag FIBC for Easy Loading and Unloading
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| özelleştirilebilir: | - Evet. |
| UV koruması: | - Evet. |
UV Stabilization 1 Tonne FIBC Bulk Bag for Pharmaceutical Products
| Malzeme: | polipropilen |
|---|---|
| özelleştirilebilir: | - Evet. |
| Neme dayanıklı: | - Evet. |

