Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1000kg fibc big bag ] eşleşme 167 Ürünler.
Gıda Sınıfı UV İşlemli FIBC Big Bag ASTM G 154-00
| Material: | 100% Virgin Polypropylene |
|---|---|
| Uv Treatment: | Standard ASTM G 154-00 |
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
Güvenli Taşıma için Çift Zincir Dikişli Mavi Halkalı ve Beyaz Renkli UN Büyük Çuval FIBC
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
| Stitching: | Double Chain |
Kimyasal Dirençli ve Suya Dirençli Gübre İletken Big Bag
| Suya Dayanıklılık: | İyi |
|---|---|
| Renk: | siyah |
| yırtılma gücü: | Harika |
Beyaz PP Dokuma Büyük Çanta FIBC Süper Çuval Toplu Çanta 35 `` X 35 '' X 47 ''
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 pound |
Beyaz Siyah Gri Dokuma Big Bag FIBC Yenilikçi Tübüler Gövde Tasarımı
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 pound |
Gıda Sınıfı FIBC Büyük Çuval ASTM G 154-00 UV Standardı %100 Birinci Sınıf Polipropilen
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
|---|---|
| Feature: | Food Grade |
| Bottom Size: | 35*35’’, 36*36’’, |
Neme Dayanıklı Katlanabilir Büyük Çanta Mineral için FIBC PP Dairesel Toplu Çanta
| Yazdır: | bir panelde en fazla üç renk |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg-2000kg |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |
Birleşmiş Milletler Büyük Çanta Tek Durak Varış Yeriniz ve Ucuz Toplu Paketleme Çözümleri
| Türü: | Dairesel |
|---|---|
| Ağırlık: | 1.5kg |
| Yük kapasitesi: | 1000kg |
Güvenli Taşıma için Çift Zincir Dikişli Mavi Döngü Renkli ve Dolum Ağızlı UN Büyük Çuval
| Top: | Filling Spout |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Static Protection: | Yes |
Çift Zincir Dikiş ve Anti-Statik Kaplama ile BM Büyük Çanta
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Loops: | Cross Corner |
| Stitching: | Double Chain |

