Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1000kg fibc jumbo bag ] eşleşme 102 Ürünler.
3000LBS Bir Ton Büyük Çanta Jumbo Çanta Ağır Görevli Endüstriyel Uygulamalar için
| Toz geçirmez: | - Evet. |
|---|---|
| Malzeme: | polipropilen |
| Boyut: | 90x90x100cm |
Aşınmaya Dirençli 1 Ton Büyük Jumbo Çanta Soğuğa Dirençli 10^4-10^6 Ohm/sq
| Yüzey direnci: | 10^4-10^6 Ohm/sq |
|---|---|
| yırtılma gücü: | Harika |
| Aşınmaya Karşı Direnç: | Harika |
4 Panel Fibc Baffle Bag for Seeds Heavy-Duty and Flexible Storage Solution
| Material: | Polypropylene |
|---|---|
| Dustproof: | Yes |
| Printing: | Customized |
Gri PP Kumaş 1000KGS 4 Panel Büyük Ulaşım Depolama Tohumları için Jumbo Çanta
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
2200 Lbs Beyaz Gıda Sınıfı FIBC, PE Astarlı Kaplamasız Bir Ton Çanta
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| Ürün adı: | Gıda sınıfı büyük çanta |
| Sertifika: | SGS / CPTC |
Un / karbon 1 ton büyük bölme çantası, 2200 lbs kapasiteli 1 ton Jumbo Çanta
| Renk: | Sarı |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
1000kg Kapasiteli Jumbo Kare Alt Big Bag FIBC, yarım çapraz köşeli
| Yazdır: | bir panelde en fazla üç renk |
|---|---|
| kapasite: | 1000kg |
| güvenlik oranı: | 5:1 |
Neme Dayanıklı Katlanabilir Büyük Çanta Mineral için FIBC PP Dairesel Toplu Çanta
| Yazdır: | bir panelde en fazla üç renk |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg-2000kg |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |
1000kg Anti Statik Boşaltma Derecelendirilmemiş Toplu Çantalar Özelleştirilmiş Alt
| Alt Seçenek (Deşarj): | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Yükleme Ağırlığı: | 500-3000kg |
| Ürün adı: | %100 bakire pp |
UV Stabilizasyonlu Beyaz / Siyah PP 1 Ton Jumbo Çanta 90x90x120cm
| Ürün adı: | Upanel çantası |
|---|---|
| Alt Boyut: | 35 * 35 '', 36 * 36 '', 39 * 39 ", |
| Renk: | beyaz, mavi, siyah |

