Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1000kg fibc jumbo bag ] eşleşme 102 Ürünler.
FIBC Toplu UN Big Bag Tehlikeli Mallar Jumbo Çanta 1000kg ASTM G 154-00
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |
4 Köşe Saplı Üstü Açık Düz Tabanlı FIbc Nakliye Konteyneri, 1000 KG Kapasite
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |
FIBC BOPP Laminasyonlu Torbalar
| Ürün Adı: | Bopp Lamine Çanta |
|---|---|
| Malzeme: | Bopp baskılı film artı pp |
| Renk: | Bopp filmi için 6 renk |
Beyaz Siyah Gri Dokuma Big Bag FIBC Yenilikçi Tübüler Gövde Tasarımı
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Ürün adı: | toplu çanta |
| Kapasite: | 2205 pound |
Özelleştirilmiş 1000kg Anti Statik Çantalar Aşınmaya Dirençli 0,5S'den Az Statik Çürüme
| Statik Çürüme: | 0,5 Saniyeden Az |
|---|---|
| Malzeme: | İletken Kumaş |
| UV direnci: | Harika |
1000kg 2200lbs Ağır Hizmet Big Bag Jumbo FIBC Ton Çantalar
| inşaat: | Dairesel |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs ila 3000lbs |
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
2500 LBS Big Bag FIBC Heavy-Duty Solution for Large-Scale Material Packaging
| Ağırlık: | 1.5kg |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| En İyi Seçenek: | Doldurma musluğu |
Kimyasal Paket için İletken Fibc Toplu Büyük Jumbo Antistatik Torbalar 1000kg 1200kg
| Yükleme Ağırlığı: | 2Ton |
|---|---|
| Alt seçenek (deşarj): | Düz taban |
| Malzeme: | antistatik PP kumaş |
UV Direnci Çift Dikişli Antistatik Çantalar 1000kg, 0,5 Saniyeden Az Statik Bozunma ile
| Aşınmaya Karşı Direnç: | Harika |
|---|---|
| Boyut: | Özelleştirilmiş |
| UV direnci: | Harika |
FIBC% 100 Saf Pp Malzeme Ton Çanta, Bölmeli Jumbo Plastik Çanta
| Renk: | beyaz, |
|---|---|
| Malzeme: | PP |
| İnşaat: | Upanel |

