Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1000kg fibc jumbo bag ] eşleşme 102 Ürünler.
Çimento için Büyük Dökme Pp Çuval 1000kg FIBC Jumbo Çanta
| Alt seçenek (boşaltma): | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| yükleme ağırlığı: | 500-3000kg |
| Ürün adı: | %100 Bakire PP |
FIBC Plastik Polipropilen 1.5 Ton Pp Dokuma Büyük Çantalar 1000KG Süper Çuvallar Jumbo Çanta
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| Yazdır: | ile veya hayır |
| Kapasite: | 3000 pound |
100% New Virgin PP Woven Big Bag, Jumbo Bag FIBC for Cement, Lime, Salt, Iron Ore, Silica
| print: | with or no |
|---|---|
| capacity: | 1000kg |
| safety ratio: | 5:1 |
1.5 Ton Fibc Big Bag Dökme Çimento Torbası 1000kg Jumbo Torba
| Ürün adı: | PET büyük çanta |
|---|---|
| Alt boyut: | 37*37' |
| Renk: | body{background-color:#FFFFFF} 非法阻断153 window.onload = function () { docu |
Gıda sınıfı Esnek Ara Toplu Konteynerler PP Dokuma Jumbo Çanta FIBC
| Ürün adı: | dairesel çanta |
|---|---|
| Alt Boyut: | 35 * 35 '', 36 * 36 '', |
| Renk: | siyah, beyaz, mavi, |
Anti-statik astar UV ile Jumbo Çanta 1000kg Gıda Sınıfı FIBC
| renk: | Beyaz |
|---|---|
| Ürün adı: | Gıda sınıfı büyük çanta |
| sertifika: | SGS/CPTC |
2000kgs Havalandırmalı Çok Fonksiyonlu UN Baskılı Büyük Çanta
| Malzeme: | %100 bakire pp |
|---|---|
| Ürün adı: | BM sertifikasına sahip büyük çanta |
| güvenlik oranı: | 6:1 |
Blue Eleme - Prova Big Bag FIBC PP Dokuma Dairesel Kare Tabanlı Jumbo Torbalar
| Yazdır: | bir panelde en fazla üç renk |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |
UV Stabilization 1 Tonne FIBC Bulk Bag for Pharmaceutical Products
| Malzeme: | polipropilen |
|---|---|
| özelleştirilebilir: | - Evet. |
| Neme dayanıklı: | - Evet. |
Food Grade Big Bag FIBC Jumbo Size for Storage and Transportation
| Ağırlık: | 1.5kg |
|---|---|
| En İyi Seçenek: | Doldurma musluğu |
| özelleştirilebilir: | - Evet. |

