Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1000kg fibc jumbo bag ] eşleşme 102 Ürünler.
Black Cross Corner Baffle Bag Perfect for Packaging Solutions
| UV Direnci: | - Evet. |
|---|---|
| Statik Direnç: | - Evet. |
| Renk: | Beyaz |
35x35 Big Bag FIBC Ideal for IMDG Shipping Requirements
| Toz geçirmez: | - Evet. |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| UV koruması: | - Evet. |
Toplu malzeme depolaması için özelleştirilebilir ve dayanıklı büyük torba FIBC
| Toz geçirmez: | - Evet. |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| UV koruması: | - Evet. |
Özelleştirilebilir Baffle Çantası Güvenli ve Ürün Taşımacılığı için Mükemmel Seçim
| Taşınma Kapasitesi: | 1000kg |
|---|---|
| Statik Direnç: | - Evet. |
| Malzeme: | polipropilen |
1 Ton Havalandırmalı Fibc Torbalar Topraksız Süper Çuval
| Ürün adı: | topraklanmamış büyük çanta |
|---|---|
| Malzeme: | antistatik PP kumaş |
| Yetenek: | antistatik |
1000kg PP Dokuma Süper Çuval Toplu Çanta Özel Logo
| Ürün adı: | topraklı iletken big bag |
|---|---|
| Yetenek: | antistatik |
| Malzeme: | antistatik PP kumaş |
ADR RID ve IMDG Taşımacılığı için PP FIBC kaplı ve kaplanmamış 1 tonluk torbalar
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |
Özel Havalandırmalı Toplu Çantalar, Yakacak Odun Ambalajı için PP Dokuma Çanta
| Ürün adı: | Upanel çantası |
|---|---|
| Alt Boyut: | 35 * 35 '', 36 * 36 '', 39 * 39 ", |
| Renk: | Beyaz, mavi, |
One Ton Bulk Bag with CROHMIQ Fabric High-Efficiency UN Big Bag
| Uv Protection: | Yes |
|---|---|
| Safety Factor: | 5:1 |
| Load Capacity: | 1000kg |
1 Ton Container Liner Bags Jumbo Size 90x90x120cm for International Trade
| Color: | White |
|---|---|
| Size: | 90x90x100cm |
| Safety Factor: | 5:1 |

