Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1000kg fibc jumbo bag ] eşleşme 102 Ürünler.
SGS Approved Jumbo Bulk Bags for Heavy Load Capacity and Durability
| Güvenlik faktörü: | 5:1 |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Malzeme: | polipropilen |
3000lbs Big Bag FIBC UV Stabilization for Safe and Secure Transportation
| Kullanımı: | Toplu malzemelerin taşınması ve depolanması |
|---|---|
| Güvenlik faktörü: | 5:1 |
| özelleştirilebilir: | - Evet. |
Anti Static Baffle Bag The Perfect Packaging Solution for Your Business Needs
| toz geçirmez: | - Evet. |
|---|---|
| Boyut: | Özel |
| bölmek: | - Evet. |
UN Big Bag - Ağır Güçlü ve Toplu Malzeme Taşıma İhtiyaçları için Mükemmel Çözüm
| köşe döngüleri: | 4 |
|---|---|
| Taşınma Kapasitesi: | 1000kg |
| bölmek: | - Evet. |
1000KGS 4 Panel Baffle Fibc Bag for Heavy Duty Logistics and Storage
| Renk: | Özel |
|---|---|
| Baskı: | Özel |
| Yüzey: | Yumuşak |
1000kg Un Sertifikalı Toplu Çanta Dokuma PP Lamine Kumaş
| Malzeme: | dokuma PP |
|---|---|
| Ürün adı: | BM sertifikasına sahip büyük çanta |
| güvenlik oranı: | 5:1 |
1000KGS 2205 Lbs Baffle Bag - Heavy Duty Durable and Reliable
| Material: | PP Fabric |
|---|---|
| Panel: | 4 Panel |
| Logo: | Customized |
2 Ton Polipropilen Havalandırmalı Nefes Alabilir Bölme Toplu Çanta Kimyasal / UV Dirençli
| Yüzey direnci: | 10^4-10^6 Ohm/sq |
|---|---|
| Dikiş Gücü: | çift dikiş |
| Boyut: | Büyük |
2205lbs Groundable Big Bag FIBC for Large Capacity Material Handling
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Neme dayanıklı: | - Evet. |
Anti Static Baffle Bag for Secure and Damage-Free Seeds Transportation
| köşe döngüleri: | 4 |
|---|---|
| Neme dayanıklı: | - Evet. |
| toz geçirmez: | - Evet. |

