Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1000kg un bulk bags ] eşleşme 234 Ürünler.
4 Mil Big Bag FIBC for Bulk Loading and Anti Sifting Requirements
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Color: | White |
| Moisture Proof: | Yes |
Toplu malzeme depolaması için özelleştirilebilir ve dayanıklı büyük torba FIBC
| Toz geçirmez: | - Evet. |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| UV koruması: | - Evet. |
35x35 Big Bag FIBC Ideal for IMDG Shipping Requirements
| Toz geçirmez: | - Evet. |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| UV koruması: | - Evet. |
FIBC Plastik Polipropilen 1.2 Ton Pp Dokuma Büyük Çantalar 1000KG Jumbo Çanta kimyasalı
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| Yazdır: | ile veya hayır |
| Kapasite: | 3000 pound |
Un / karbon 1 ton büyük bölme çantası, 2200 lbs kapasiteli 1 ton Jumbo Çanta
| Renk: | Sarı |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
1000KGS boyunda 4-Panel bölme çantası 100% granül ambalaj için bakire PP
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
Toz ambalaj 4-Panel saptırma çantası% 100 bakire yeşil PP kumaş 1000KGS
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
Gri PP Kumaş 1000KGS 4 Panel Büyük Ulaşım Depolama Tohumları için Jumbo Çanta
| UV tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
Ağır Hizmet Uygulamaları için 4 Köşe Döngülü Büyük Çuval Boşaltıcı
| Döngü Rengi: | Mavi |
|---|---|
| köşe döngüleri: | 4 |
| Yük kapasitesi: | 1000kg |
Özel ambalaj gereksinimleriniz için özelleştirilebilir Big Bag FIBC
| Boyut: | 90x90x100cm |
|---|---|
| UV koruması: | - Evet. |
| Kapasite: | 1000kg |

