Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1000kg un bulk bags ] eşleşme 234 Ürünler.
Transport Big Bag FIBC 6OZ Fabric for Safe and Durable Transport
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Uv Protection: | Yes |
| Usage: | Transportation and storage of bulk materials |
Anti Static Baffle Bag for Secure and Damage-Free Seeds Transportation
| köşe döngüleri: | 4 |
|---|---|
| Neme dayanıklı: | - Evet. |
| toz geçirmez: | - Evet. |
Black Cross Corner Baffle Bag Perfect for Packaging Solutions
| UV Direnci: | - Evet. |
|---|---|
| Statik Direnç: | - Evet. |
| Renk: | Beyaz |
4 Köşe Saplı Üstü Açık Düz Tabanlı FIbc Nakliye Konteyneri, 1000 KG Kapasite
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |
100% New Virgin PP Woven Big Bag, Jumbo Bag FIBC for Cement, Lime, Salt, Iron Ore, Silica
| print: | with or no |
|---|---|
| capacity: | 1000kg |
| safety ratio: | 5:1 |
ADR Virgin PP Dokuma UN Big Bag, U Panel Fibc Big Bag
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| kapasite: | 1000kg |
| güvenlik oranı: | 5:1 |
Çifte Zincir Dikişleme UN Büyük Çanta Baffle ve 1000kg Kapasite Endüstriyel Toplu Nakliye için
| Baffle: | Yes |
|---|---|
| Stitching: | Double Chain |
| Top: | Filling Spout |
1000kg Kapasiteli, Statik Korumalı ve Çapraz Köşe Halkalı, Tehlikeli Madde Taşımacılığı İçin Güvenli UN Big Bag
| Color: | White |
|---|---|
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
| Load Capacity: | 1000kg |
Güvenli nakliye için 1000 kg yük kapasitesi ile statik karşıt kaplama ve çapraz köşeli döngüler
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Capacity: | 1000kg |

