Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1000kg un bulk bags ] eşleşme 234 Ürünler.
1000kg Yük Kapasiteli, Antistatik Kaplamalı ve Güvenli Taşıma İçin Çapraz Köşe Halkalı UN Big Bag FIBC
| Loop Color: | Blue |
|---|---|
| Baffle: | Yes |
| Filling Spout: | Duffle Top |
1 Ton Container Liner Bags Jumbo Size 90x90x120cm for International Trade
| Color: | White |
|---|---|
| Size: | 90x90x100cm |
| Safety Factor: | 5:1 |
2205 Lbs Capacity Anti Static Baffle Jumbo Bag for Heavy Duty Storage
| Lifting Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Moistureproof: | Yes |
| Color: | White |
Gıda Sınıfı FIBC 1000kg SWL, 36x36in Taban Boyutu ile
| Type: | Food Grade |
|---|---|
| Bottom Option: | Discharge Spout, Flat Bottom, Conical Bottom |
| Material: | 100% Virgin Polypropylene |
1000kg Load Capacity Big Bag UN with CROHMIQ Fabric for Heavy-Duty
| Material: | Polypropylene |
|---|---|
| Bottom Option: | Discharge spout |
| Top Option: | Filling spout |
UN Certified Jumbo Big Bag FIBC for Easy Loading and Unloading
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| özelleştirilebilir: | - Evet. |
| UV koruması: | - Evet. |
Çift Zincir Dikişli ve 4 Köşe Halkalı İletken Büyük Çuval, İletken Ambalaj İçin
| Yük kapasitesi: | 1000kg |
|---|---|
| Kullanımı: | Taşımacılık/Depolama |
| Döngü Rengi: | Mavi |
1000KGS PP Woven Baffle Bag FIBC Optimal Choice for Bulk Handling Needs
| Corner Loops: | 4 |
|---|---|
| Dustproof: | Yes |
| Anti-Slip: | Yes |
Gıda Sınıfı FIBC 100x100x120cm 4 Kaldırma Halkası 1500kg SWL
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
|---|---|
| Sf: | 5:1, 6:1, |
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
3000lbs Big Bag FIBC UV Stabilization for Safe and Secure Transportation
| Kullanımı: | Toplu malzemelerin taşınması ve depolanması |
|---|---|
| Güvenlik faktörü: | 5:1 |
| özelleştirilebilir: | - Evet. |

