Tüm ürünler
-
ChrisBöyle bir SINOPACK güçlü tedarikçisine sahip olduğumuzdan oldukça eminiz. -
Bay Hartono RamliOnlarla işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Ürünleri kaliteli ve oldukça rekabetçi fiyat. Ve onların yüksek kaliteli hizmet beni şaşırttı.
anahtar kelimeler [ 1000kg un bulk bags ] eşleşme 234 Ürünler.
Anti Static Baffle Bag for Safe and Secure Seed Storage
| Taşınma Kapasitesi: | 1000kg |
|---|---|
| UV Direnci: | - Evet. |
| bölmek: | - Evet. |
2205lbs Groundable Big Bag FIBC for Large Capacity Material Handling
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Neme dayanıklı: | - Evet. |
Anti Static Baffle Bag The Perfect Packaging Solution for Your Business Needs
| toz geçirmez: | - Evet. |
|---|---|
| Boyut: | Özel |
| bölmek: | - Evet. |
1000kg kapasiteli Esnek Ara Dökme Konteynerler / PP Dokuma Jumbo Torbalar FIBC
| Yazdır: | ile veya hayır |
|---|---|
| Kapasite: | 1000kg |
| Güvenlik Oranı: | 5:1 |
Özelleştirilebilir Baffle Çantası Güvenli ve Ürün Taşımacılığı için Mükemmel Seçim
| Taşınma Kapasitesi: | 1000kg |
|---|---|
| Statik Direnç: | - Evet. |
| Malzeme: | polipropilen |
Pratik ve Şık Mavi Çocuk Okul Çantası Dolum Ağızlı
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| köşe döngüleri: | 4 |
| en üst: | Doldurma musluğu |
Gıda sınıfı FIBC 100x100x120cm 2205lbs Kapasite
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
|---|---|
| Lifting Loops: | 2, 4, 6 |
| Sf: | 5:1, 6:1, |
2500 LBS Big Bag FIBC Heavy-Duty Solution for Large-Scale Material Packaging
| Ağırlık: | 1.5kg |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| En İyi Seçenek: | Doldurma musluğu |
Tohum Paketi için 4 Panel PP Kumaş 1000KGS Bölme Çanta Fibc
| UV Tedavisi: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kapasite: | 2200lbs |
| güvenlik oranı: | 5: 1 |
Food Grade Big Bag FIBC Jumbo Size for Storage and Transportation
| Ağırlık: | 1.5kg |
|---|---|
| En İyi Seçenek: | Doldurma musluğu |
| özelleştirilebilir: | - Evet. |

